Kim Kardashian kviečia dvejų metų sūnų Saint-genu už rašybą šis kietas žodis

Sent Vakare gali būti tik dveji metai, tačiau mažylis jau demonstruoja genialius požymius, sakė mama Kim Kardashian West.

“Realybės žvaigždė” ir grožio muziejus “Twitter” pasididžiavo labai didžiuoju momentu, norėdamas pagirti savo rašybos sugebėjimus. “Berniukai, turiu pasakyti, kad mano sūnus yra genijus! Jis yra dvejus metus ir žino, kaip rašyti gigantaną”, – rašo ji. “Buvo pasimėgauti sek.” Tai tikrai verta šiek tiek pasimėgauti mama.

Tikėtina, kad Šventasis imasi po savo tėvo Kanye West, kuris praeityje vadino save “kūrybiniu genijumi” arba galbūt jo didžioji sis “Šiaurės vakarai padeda jam išmokti didelių žodžių. Nepriklausomai nuo to, iš kur jo rašybos sugebėjimas ateina, jis tikrai yra protingas mažas vaikinas. 

SUSIJĘS: Kaip Kim Kardashian ir Kanye West daro šiaurę ir Saint Feel specialus po trečiojo vaiko gimimo

Nuo to laiko, kai Kimas sutiko savo trečią vaiką per surogatą anksčiau šią savaitę, jis aktyviai dalyvauja socialinėje žiniasklaidoje. Praėjusią naktį ji pagamino sielos maisto šventę savo šeimai, taip pat sukėlė gerbėjus išprotėti per paslaptingą “Louis Vuitton Instagram”, kuris pasirodė esąs tik duoklė dizainerio paskutiniam šou.

Naujai išleistos trijų mama neabejotinai neužkietėja.