Kim Kardashian ir Kanye West beveik nuvedė Čikagą

Kai Kim Kardashian ir Kanye West paskelbė, kad šiais metais jie pavadino savo dukrą “Čikagos”, tai iškėlė antakius. Tačiau labai netradicinis kūdikio vardas turi didelių šeimyninių ryšių, visų pirma Kanye, kurio gimtajame mieste yra Čikagos valstija, Ill.

Vis dėlto, nors pavadinimas be abejo unikalus, tai buvo ne tai, kad garsioji pora buvo tikra 100 proc. Per mėnesius iki trečiojo vaiko gimimo.

Kim Kardashian aplankė Elleno DeGenereso pasirodymą pirmadienį vykstančiam interviu, ir ji pripažino, kad pora manė prieštaringą tarp kelių skirtingų pavadinimo variantų. Kanye norėjo pavadinti Čikagą po jo mirusios motinos Donda West, kuri mirė prieš dešimtmetį po operacijų komplikacijų.

Nemanau, kad jūs tikrai suprantate, kaip sunku priimti gerą šeimos picą. Tai buvo visa, ką gavome, kol visi trys vaikai pradėjo verkti. Manau, aš taip pat verkiau

Kim Kardashian West (@kimkardashian) bendrai paskelbta post

“Jis tikrai norėjo jo motinos vardo, ir aš taip pat myliu tą vardą, bet aš tiesiog nesu įsitikinęs”, – sakė Kim. “Tai tiek daug gyventi”.

Kim turėjo kitų savo idėjų. Ji patiko Čikagos pavadinimo idėja, kai jos senelė ir Kris Jennerio mama Mary Jo. “Mes pavadinsime Jo, nes mano senelė Mary Jo ar mes ketinome eiti su Grace, o tada Čikagoje”.

Akivaizdus kitas pasirinkimas, tikrai.

Kanye West and Kim Kardashian lead
Jacopo Raule

Pasak “Baby Center”, “Grace” yra 29 populiariausias mergaičių vardas 2018 m., Todėl Čikagoje buvo pavadinta “Grace”, tai būtų buvęs didžiulis nukrypimas nuo šeimos polinkio į išskirtinius kūdikių pavadinimus, tokius kaip “Stormi” ir “True”.

Vardas “Chicago” taip pat buvo didelis siurprizas Ellenui asmeniškai, nes Kim jau minėjo, kad ji nenoriai norėjo vieno skiemens pavadinimo.

SUSIJĘS: Kim Kardashian paneigia pranešimus, kad ji pavogė savo kvepalų butelio idėją

“Taigi … Čikagas nėra vienas skiemuo”, – sakė Ellenas.

“Taip, tokie dalykai su manimi, aš nesu meluoju”, – prisipažino Kim. “Man tikrai patinka vienas skiemens dalykas”.

Galų gale, nors Čikagoje laimėjo, ir Kim paaiškino, kad tai yra dėl to, kad Kanye iš Čikagos ir tai “vieta, kuri jį padarė”.

“Aš taip pat jautėu, kad Čikaga buvo kieta ir kitokia”, – pridūrė ji.

Bent jau Čikagos slapyvardžiu “Chi”, Kim gali gauti savo vieno skiemens kūdikio vardą.