Kim Kardašiano patvirtinta veidų kaukė, kuri groja grožio industriją ant galvos

Iki šiol jūs tikriausiai tai matėte: “Šiuolaikinis mėlynas vamzdis”, kuris gali būti laikomas netoli lėktuvo lango arba pastatytas ant granito stalviršio, užtvindantis “Instagram” pašarą. Jūs pastebėjote pranešimus apie tai Kim Kardashian, Jessica Alba, “Celebrity hairstylist Jen Atkin”, “Bloggers”, grožio redaktoriai ir “megafans”. Tiesą sakant, “Jet Leg Mask” vasaros penktadieniais (48 doleriai) visi kalba.

Tačiau tai, apie ką turėtume kalbėti, yra už jos įkūrėjo davė Marianna Hewitt ir Lauren Gores Airija, o genijus – verslo planas, leidžiantis jiems grožio paleidimą paversti akimirksniu viruso hitais – tik su vienu produktu pavadinimu.

Šis produktas – tai drėkinamoji kaukė, kurios nereikia išplauti – draugai ir socialiniai įpuoliai, kurie dirbo žurnalistikoje prieš pradėdami atitinkamus gyvenimo būdo tinklaraščius, išsiplėtė per metus, dalindami savo mėgstamiausių grožio produktų apžvalgomis su auganti auditorija. Išbandę nesuskaičiuojamą kosmetiką ir skaitydami savo pasekėjų išsamius komentarus, Hewittas ir Gorsas Airija jautė, kaip tiksliai suvokė, ką jie ir jų skaitytojai mėgstami ir nemėgstami grožio produktuose. Puikios prekės ženklo paleidimo dėklas.

SUSIJĘS: Lupita Nyong’o paprašė savo aukštosios mokyklos paprašyti jos drabužių makiažo

Vasara Fridays - Slide - 1
Mandagumas

“Mes norėjome sukurti kažką, kas tikrai kalbėjo žmonėms, kuriuos mes žinojome, ir mus”, – sako “Goresas Airija”. “Taip, moterys, kenčiančios dėl kelionių po reaktyvinių variklių, bet ir užimtumo moterys – tėvai, tvirti darbuotojai ir moterys, nuolat daug dirba”.

VIDEO: 8 puikios veido kaukės

Taigi “Hewitt” ir “Gores” Airija įkūrė “Vasariniai penktadieniai”, kuris prasidėjo kovo mėnesį, – drąsų žingsnį “brand-influencer” bendradarbiavimo metu, kurių trumpa arba riboto leidimo versija veikia, ir kurios produktus sukuria sukurta grožio linija. Hewitt ir Gores Airija? Jie norėjo atlikti darbą. Ir jie norėjo, kad tai padarytų savo kelią.

“Kaip dienoraščiai ir įtakingi žmonės, daugelį metų mes dirbome su daugeliu prekių ženklų. Ir mes mėgstame šį aspektą. Bet mes nenorime bendradarbiauti, nes nenorėjome prisitaikyti prie tam tikro stiliaus ar prekės ženklo. Mes turime įmonę, ir mes norėjome, kad tai būtų viskas, ko tikėjomės “, – sako Hewittas.

SUSIJĘS: Tavi Gevinsonas, “Canadian Tuxedos”, “Avalynė” ir “Red Carpet” apgailestauja

Vasara Fridays
Mandagumas

Jie prireikė dvejų metų, siekdami sukurti “Jet Lag Mask” formulę, kurios sudėtyje yra geros jūsų odos sudedamosios dalys, įskaitant vitaminą C, net ir tekstūrą bei natrio hialuronatą, kad padidėtų drėgmė. (Jie pabrėžia, kad “Hewitt” turi papildomą jautrią odą, o “Gores” Airija buvo nėščia formuojant formulę, todėl puikiai tinka daugeliui odos tipų – parabenų ir sulfatų).

“Hewitt” ir “Gores” Airija nusprendė įdiegti tik vieną puikią formulę, o ne pradėti gaminti su visais gaminių asortimentais. Jie žinojo, kad projektas reikalauja laiko ir kantrybės, užsienio kalbų sparčiai besikeičiančioje socialinės žiniasklaidos pasaulyje. “Veido odos priežiūros verslas nėra akimirksniu. Mes turėjome būti šiek tiek daugiau pacientų “, – juokiasi Hewittas, atkreipdamas dėmesį į netikėtus praktinius sumetimus, pavyzdžiui, suprasti, kaip kaukę įdėkite į aliuminio vamzdelį, neturint tokios įtakos formulei, kuri atidėjo jų paleidimo datą.

Kai produktas buvo visiškai iškeptas, dvi verslo moterys taikė “Instagram” pirmąjį rinkodaros metodą (ir be tūkstantmečio rožinės spalvos). Vertimas? Jie išleido produktą ir pirmiausia sukūrė prekės ženklo žinomumą per programą, remdamiesi platforma grįžti į savo svetainę. Ir nors kiti grožio prekės ženklai šioje amžiaus ir amžiaus buvo catapulted į žinomumą, nes Instagram-think “Herbivore”, “Morphe” šepečiai ir “Makeup Geek Cosmetics-Summer” penktadieniais išsiskyrė, planuodama visą socialinės žiniasklaidos kampaniją apie vieną, tvirtą produktą. Tai strategija, kurią daugelis laiko rizikuojančia, atsižvelgiant į tai, kad tradicinė pardavimo logika rodo, kad daugiau produktų reiškia didesnę tikimybę parduoti. Tačiau “Goresas” Airija ir “Hewitt” užsitikrino savo lažybas dėl savo vienos išimtines kaukes.

SUSIJĘS: Kaip motinystė pakeitė mano grožį

Vasara Fridays - Slide - 4
Mandagumas

Ir sėkmė buvo įspūdinga. Su kombinuotu “Instagram” pasekėjų skaičiumi 860 000 ir draugais bei šventėmis, įskaitant Kardashianą, Albą ir Atkiną, – kaukė buvo komercinė hitai tarp tiesioginių pardavimų vasarąfridays.com, taip pat su “Sephora”.

Nors tikslių pardavimų duomenų nėra, WWD praneša, kad kaukė parduoda didelius prekių ženklus, tokius kaip “La Mer”, “Ordinary” ir “Sunday Riley”, taip pat panašios kaukės iš “SK-II”, “Glamglow” ir “Dr. Tiesą sakant, Sephora.com šešis kartus padidino savo pradinį produkcijos vykdymo tvarką, o po dviejų savaičių kaukė tapo geriausiai parduodamu odos priežiūros produktu. (Rugpjūčio mėn. “Sephora” parduotuvių lentynos pateks.)

“Panašiai kaip ir kitos socialinės žiniasklaidos žvaigždės, pradėjusios sėkmingus prekių ženklus su keliais produktais,” Vasaros penktadieniai “ne tik sėkmingai pristatė aukštos kokybės produktą, bet ir tai darydami taikydami socialinės žiniasklaidos rinkodaros metodą”, – sakė “Artemis Patrick”, vyriausiasis prekybininkų pareigūnas Sefora sakė mums. “Mes džiaugiamės, kad prekės ženklas sugeba greitai sukurti vieną kultūrą”.

Nors abu dar turi atskleisti, kokie nauji gaminiai ir kaukės nusileidžia lydekos, antroji bus paleista rudenį, o kas ketvirtis bus daugiau. Tačiau jie pabrėžia, kad odos priežiūros linija yra “pridėti prie jūsų įprastos”, o ne ją pakeisti.

“Mes tiesiog norėjome sukurti tikrai gerą odos priežiūros priemonę. Štai kodėl mes praleidome metus glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų laboratorijomis, sukurdami viską formuluotėje nuo pat pradžių “, – sako” Goresas Airija “. “Mes norėjome turėti ilgaamžiškumą. Tai nėra apie 2018 m. “Madingą”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 + = 88