“Kill Bill” kampanijų koordinatorė kalba apie “Uma Thurman” automobilio avariją

Anksčiau šią savaitę kalbėjo aktorė Uma Thurman The New York Times apie tai, kaip garsus kino režisierius Kventinas Tarantinas spaudė ją nusileisti už mėlynojo kabrioleto rato, kuris sudužo ant komplekto Nužudyti Bilą. Nelaimingo atsitikimo, kuris įvyko tada, kai aktorė buvo priversta vairuoti žemyn kietą, vingiuotą kelią abejotinoje mašinoje, paliko Thurmaną susižaloję ir kelio pažeidimus, ir dabar filmo trikdžių koordinatorius kalba, sakydamas, kad visas trikdžių departamentas buvo išjungtas diena tą dieną.

Uma Thurman
Bruce Glikas / Bruce Glikas / FilmMagic

Nuo tada Tarantinas atsakė į Thurmano teiginius, sakydamas, kad katastrofa buvo didžiausias jo gyvenimo apgailestavimas. Tačiau lieka klausiama, kodėl šioje scenoje nenustatyta jokie kaskadininkų profesionalai, ypač kai Thurmanas pasakė Laikai kad ji paprašė, kad kaskadininkas atliktų seką.

Stunt koordinatorius Keith Adams neseniai kalbėjo Holivudo reporteris apie jo darbą Nužudyti Bilą, teigdamas, kad jis niekada nebūtų leidęs aktorei vairuoti automobilio, jei jis žinotų, kad tai buvo planas.

“Neturėtų būti jokių triukų, skirtų p. Турмана įvykio dieną”, Adamsas rašė el. Laiške šaltiniui. “Visa treniruotės tarnyba buvo uždaryta, ir niekas iš skambučių departamento nebuvo kviečiamas. Jokiu būdu nebuvo pranešta ar konsultuota apie ponia Thurmaną, vairuojantį automobilį kameroje tą dieną”.

“Būčiau įsitraukęs, aš būtų primygtinai reikalauju ne tik įdiegti profesionalų vairuotoją už vairo, bet ir apdrausti, kad pats automobilis buvo brangus ir saugus kelias”, Adams sakė.

Aš paskelbiau šį klipą, norėdamas prisiminti, kad jis yra visiškai ekspozicija “Nyt” pagal Maurieną Dowdą. šio įvykio aplinkybės buvo neatsargios nusikalstamumo požiūriu. Aš netikiu, nors kenksmingais ketinimais. Kventinas Tarantinas giliai apgailestavo ir apgailestauja dėl šio apgailėtino įvykio, o vėliau filmavau juos per metus, kad galėčiau atskleisti tai ir parodyti dienos šviesą, neatsižvelgiant į tai, greičiausiai tai įvykis, dėl kurio teisingumas niekada nebus įmanomas . Jis taip pat padarė tai su visomis žiniomis, tai galėjo padaryti jam žalos asmeniškai, ir aš didžiuojuosi jam už tai, ką jis daro, ir dėl jo drąsos. ATSITIKIMAS po to, kai faktas yra NESUSIJUSI. už tai aš laikau Lawrence’o Benderio, E. Benneto Walsh’o ir žinomo Harvey Weinstein’o vienintelio atsakymo. jie melavo, sunaikino įrodymus ir toliau meluoja apie nuolatinę žalą, kurią jie padarė, ir tada nusprendė slopinti. dangtis buvo piktybinis ketinimas ir gėda dėl šių trijų visam amžinybei. CAA niekada nusiuntėme į Meksiką. Tikiuosi, kad jie labiau rūpinsis kitais klientais, jei jie iš tikrųjų nori atlikti darbą, kurio jie priima pinigus su bet kokiu padorumu.

Paskelbta Uma Thurman (@ithurman)

Kiti trupintuvai pasakojo apie incidentą, sakydami, kad avarija galėjo būti daug rimtesnė.

“Daiktai, kurie praėjo, yra baisūs”, – pasakojo treneris ir koordinatorius Andy Armstrongas Holivudo reporteris. “Tai galėjo būti mirtimi dėl beviltiškumo. Automobilis galėjo lengvai pasisukti arba fotoaparatas galėjo išvystyti pirmyn. Tai buvo neatsakinga dėl didelio lygio.”