Kiernan Shipka dėvi “Emmys” 2015 m. Kelnes po jos suknele

Dabar kelnės dirba ant raudono kilimo – ir Kiernan Shipka yra aiškiai geriausia ja naudotis. 15 metų aktorė dalyvavo “Emmys” vakare, dėvėdama gražias juodų sluoksnių poras (taip, ji dėvėjo kelnes!) Pagal nepriekaištingą Dior Couture suknelę (žr. žemiau). 

Kiernan Shipka - Lead
Courtesy Jill Linkolnas ir Jordanija Johnson

Kiernan Shipka - Embed 2
Courtesy Jill Linkolnas ir Jordanija Johnson

Šis įdomus ir unikalus vaizdas buvo sukurtas “A” sąrašo stiliaus komandos Jill Linkolno ir “Jordan Johnson”. Tačiau išvaizda nesibaigė retu nugara. Stilius komanda taip pat pridūrė šiek tiek akis į savo ansamblį su nuostabiais brangiais perlais Dana Rebecca Designs (žr. žemiau). 

Kiernan Shipka - Embed
Courtesy Jill Linkolnas ir Jordanija Johnson

Norėdami papildyti savo edgy suknelę ir Pantos duetas, “Celebrity” stilistė Ashley Streicher sukūrė elegantišką, blizgančią aktorės plotą. “Kadangi KIernanas ką tik grįžo iš NYFW, su manimi ir man buvo įkvėptas švarumas ir šiuolaikiškas požiūris į plaukus ant kilimo ir tūpimo tako”, – sakė Streicheris. “Atsižvelgdami į tai, mes nusprendėme lygiai atrodyti tiesiai, bet švelniai. No atšiaurių plokščių geležies plaukų. “

SUSIJĘS: “Emmys 2015”: “Kiernan Shipka turėjo baigti visus savo namuose prieš einant raudoną kilimėlį”

Siekdamas savo nepriekaištingų spynų, “Streicher” purškia Davines OI “All In One Milk” (30 dolerių, davines.com) per savo plaukus nuo šaknų iki galų, kad sukurtų minkštą ir nesvarų išvaizdą. Sukūrę madingą giluminę dalį su šukėmis, ji išdžiovino “Kiernan” plaukus tiesiai su plokščiu šepetėliu, pradedančiu tik iš šonų. Kai šonai buvo sausi, ji plaukai plaukai skubiai purtė Davines More Inside Medium laikydami plaukų purškimą ($ 29; davines.com). Ji baigėsi, pūstydama viršutinę sekciją per šaknis prie plauko linijos, purškusi tiesiai atgal ir laikydama daugiau vidutinio laikymo purslų. Kad visą naktį gyvybiškai išsaugotų, ji viską nustatė su Davines More Inside Strong Hair Spray ($ 29; davines.com).

“Shipka” dalyvauja šiuolaikinėje parodoje už savo vaidmenį Sally Draper Mad Men, serija, kurioje yra 11 “Emmy” nominacijų, įskaitant “Outstanding Drama Series”. Kaip galėjo pasirodyti hitai (kokie mes buvome taip liūdna pamatyti pabaigą) ne po to, kai Shipka’s showstopping ansamblis pasirodys šį vakarą, nunešk visus 11 apdovanojimų? 

FOTO: “Emmys 2015” “Raudonų kilimų” atvykimas

Susijęs vaizdo įrašas: “Emmys Red Carpet” 2015 m. Žiūrėkite žvaigždes