Kiekvienas turi turą, iš kurio jie gyvena, net Kanye West

Nors mes niekada negalime pamatyti Kim Kardašiano, kuris du kartus dėvi tą patį aprangą, to paties negalima pasakyti apie jos vyrui Kanye West, kuris pastaruoju metu daugiau negu kartą pastebėjo nešvaraus veliūrinio kelnių trikotažo. Kanye: jis yra kaip mes!

SUSIJĘS: Kim Kardashian ir Kanye West 8 “Cutest” akimirkos iš “Grammy” apdovanojimų

Reperis pirmą kartą užsidėjo jaukią išvaizdą “Grammys”, kur jis pasirodė scenoje “The Only One” spektaklio metu kartu su atitinkamais kelnais (aukščiau, tiesa) Vakarai liko parodos laikmečio ansambliui, kol nepasikeitė po vakarėlio, tačiau tai nebūtų paskutinis kartas, kai mes matysime jį savo mėgstamiausioje drobėje.

SUSIJĘS: Erico Wilsono “Front Row” dienoraštis: “Kanye West” gauna teisę ties #NYFW

Praėjusią savaitę vakarai nešiojo kelnaitės ne vieną kartą, bet du kartus. Antradienį, reperis suporavo jį su džinsais, kovos batai ir bombonešio striukė vakarienei su Taylor Swift (su kuriuo jis patvirtino, kad bendradarbiauja). Kitą dieną Vakarai turėjo labai panašią aprangą, kai septintojoje Niujorko mados savaitėje (Jeremy Scott rudenį ir žiemą 2015 m.aukščiau, kairėje) Galbūt jis vartoja “Swift” patarimus, kurie, kaip žinoma, pakartotinai pakėlė savo mėgstamus daiktus (tokius kaip “Aldo” rankinė)?

NUOTRAUKOS: Mėgstamiausios priekinės eilės stiliaus žvaigždės nuo #NYFW