Kiekviena tatuiruotė, kuria “Tyra Banks” dėvėjo “Emmy” dienos apdovanojimus

Tyra Bank on the red carpet at the 2015 Daytime Emmy Awards

“Smyning” karalienė ne tik sukūrė debeto “hosting” debesį vakar 42-osiose “Emmy” apdovanojimų dieninėse dienose, ji taip pat paskelbė, kad grįš į televiziją su visiškai nauja pokalbių šou, Fab. Jei praeitą naktį buvo kokių nors požymių, kokių galime tikėtis iš jos naujos serijos, tai galima sakyti, kad “Tira Banks” tarnauja visokiems šventvagiams.

Žinoma, į pensiją išeinantis “supermodelis” vakarą dirbo daugiau nei keletą galvosūkių komplektų. Parodydamas mus, kad ji vis dar turi įgūdžių, norėdami nuraminti nepriekaištingą greitą pasikeitimą, bankai pristatė daugybę penkių išvaizdų, kuriuos visus sukūrė Bryanas Hearnasas.

“Emmy” apdovanojimų nugalėtojas prisilietė prie savo madingų stilių ant raudono kilimo, papildydamas rausvą pixie pjūvį su vienkartine pledų kombinezone (aukščiau).

Kaip bankai paėmė į sceną, ji parodė savo nuostabias kreives kitame krepšyje. Šį kartą skaičių pasižymėjo stangrios iškirptės, odiniai apatiniai rankoviai ir grindų ilgio viršūnės.

Tyra Banks first look at the 2015 Daytime Emmy Awards

 Savo kito aprangos permainojimo metu “Iconic” supermodelis nusprendė suteikti mums didelę odą vienguboje drabužyje su smokingo apranga.

Tyra Banks second look at the 2015 Daytime Emmy Awards

Pertrauka nuo jos juodos uniformos, “Bankai”, apsvaigusi nuo vieno kišeninio kostiumo su odos detalėmis.

Tyra Banks third look at the 2015 Daytime Emmy Awards

Uždegusi šauną, uždarė ugningą suknelę ir metalinius siurblio — ir sakė, kad Bankai vis dar yra karšta.

Tyra Banks last look at the 2015 Daytime Emmy Awards