Kiek yra super bowl bilietai?

“Die-hard” sporto gerbėjai (ir tie, kurie čia tik pusvalandį rodo), “Super Bowl” bus čia, kol jūs tai sužinosite. Tačiau vietoj to, kad žiūri žaidimą namuose ar vietiniame bare, žmonės viską išeina, dideli pinigai stumiami didelėje dieną. Kiek yra “Super Bowl” bilietai? Na, yra ne tik vienas paprastas atsakymas.

Pasak “StubHub”, pigiausias bilietas kainavo apie 3 000 dolerių. Taip, aš sakiau, “mažiausiai brangu”. Mergaitė gali gauti keturias Gucci mulų poras ($ 680; nordstrom.com) tokiu greičiu ir vis dar liko keletas monetų. Jei nenorite būti kraujavimo iš nosies sluoksnio, galite pasiimti bilietą apie 4 944 dolerius, bet tai vis dar viršutiniame stadiono galoje. Tie, kurie siekia gana vidutinių vietų, žinote, nėra pernelyg toli, bet nieko, kas išgirsti “shmancy”, praleidžia apie 6122 dolerius. Kalbant apie “Delta Sky Club” sėdinčius balerius, už bilietą jie sumokės 20 000 JAV dolerių. Insane, teisingai?

VIDEO: Žiūrėti Cindy Crawford atkurti šį Iconic 1992 Super Bowl Pepsi komercinės

 

Na, bent jau kiekvieną “Super Bowl” bilieto įsigijimą iš “StubHub” galima įsigyti “StubHub Live” lauko namuose, kuris yra galutinis iš anksto paruoštas žaidimų dangtis. Ei, patirtis yra protinga investicija, tiesa? Taigi mums tai atrodo verti.