Khloe Kardashian sako, kad ji nustebino natūraliai nuryti

Chloe Kardashiano nėštumas galėjo būti netikėtas siurprizas, tačiau tikrovės žvaigždė jau ilgą laiką buvo pasiruošusi motinystę.

Kadangi fitneso magas rengiasi pasveikinti savo pirmąjį vaiką su savo vaikinu, NBA žaidėju Tristanu Thompsoniu, ji prisipažino, kad ji vieną kartą manė, kad ji pakeitusi naują interviu su “UK TV show” Lotaringija ketvirtadienį.

“Vienu metu galvoju apie [surrogaziją], tada jis tiesiog nesukėlė mano proto, todėl, kai aš pastojo, buvau toks nustebęs”, – sakė ji, prisipažindama, kad ketina pasimėgauti kūdikiu taip pat, kaip ir vyresnė sesuo Kim pasirinko jos trečias vaikas, Čikagos vakarai.

TK
Khloe Kardashian / Instagram

“Jaučiuosi gerai, kad paskelbtume [nėštumo metu] ir dėvėti sunkius drabužius”, – 33-erių metų vyras pakliuvo į “Ross King”, prieš pradėdamas rimtesnį toną, atverdamas savo stebuklingą kelią į motinystę po metų kovos su derlingumu “. Nėštumas kelia tiek daug dalykų į perspektyvą. Žmonės sako, kad pradėjus vaiko kūdikį, ji atspindi.

Jau daugelį metų Keršto kūnas priimančioji viešai išsamiai apibūdino savo problemas, susijusias su koncepcija Laikykis su Kardashians, įskaitant epizodą, kuris pasirodė anksčiau šiais metais, kur jos gydytojas sakė, kad ji turi mažiau folikulų nei normalus moteris, jos amžius.

Be to, žvaigždė, anksčiau atskleista 2013 m., Parodė, kad ji turi hormonų pusiausvyrą, kuriam reikia griežtai suplanuotų injekcijų, kad juos stabilizuotų.

Chloé iš pradžių sakė, kad ji kreipėsi į IVF ir apsvarstė kitas alternatyvas nėštumui, tačiau vėliau paaiškėjo, kad ji nustojo gydytis ir “suklastota bandė” įsivaizduoti, kai jos santuoka su buvusiu vyru Lamar Odom tapo uolus.

Nors tai nebuvo sklandus kelias tampa mama, Kardašianas mano, kad laikas nebus geresnis. “Aš taip laiminga, kad tai vyksta mano gyvenime dabar”, – sakė ji. “Aš jaučiuosi taip pasiruošęs”.