Khloe Kardashian pripažįsta, kad ji eina po peiliuku, kad įgnybuotų šią kūno dalį

“KarJenner” šeima nėra drovus, kai dalijasi savo kūno nesaugumo klausimais, arba kaip jie eina apie tai, kad sumažina savo abejones dėl brangių procedūrų. Pragaras, Krisas Jenneras nuėjo taip toli, kad praeitą epizodą galėtumėte ištaisyti Laikykis su Kardashians, dokumentuodamas savo ne tokį spalvingą atkūrimą milijonams žiūrovų pamatyti. Nereikia nė sakyti, kad šioms moterims nieko negrįžtama, todėl jie yra tokie panašūs. 

Ir penktadienį labiausiai atsipalaidavęs garsiosios šeimos narys Khloe Kardashian atskleidė, kaip ne dieną eina ta, kad nemano, kad jos nosies tweaking. 

Pokalbis prasidėjo “Instagram”, kai ventiliatorius nurodė, kad Kardashiano nosis pasirodė mažesni, abejodama, ar ji gavo “nosį padarytą”, ar buvo “kaltininkas”. Naujoji mama atsakė atvirai: “Vieną dieną aš manau, kad gausiu tą, nes kiekvieną dieną apie tai galvoju, bet aš bijoju, nes dabar tai viskas apie kontūrą”.

��

Paskelbta Khloe (@khloekardashian)

Ji tęsė savo paaiškinimą kitu pastaboje: “Mes einame už borto [už kontūrus], bet mano nosis plisti nėštumo metu, todėl tiesiog laukiu, kol jis grįš lol”.

Koko anksčiau aptarė savo nosies dydį po jo kūno transformacijos 2016 m. Per pokalbį su Cosmopolitan. “Kiekvienas sako, kad turiu nosies darbą, nes mano nosis dabar yra mažesnis, ir aš prisiekiu, kad neturiu”, – sakė ji, prisipažindama, kad plastinis chirurgas Terry Dubrow pasakė jai, kad svorio sumažėjimas gali šiek tiek pakeisti nosies matavimus. 

“Jis buvo toks:” Ne, bet tuomet, kai tu buvo didesnis, tavo nosis gali išsiplėsti “. Tai panašu į tai, kad esate nėščia, nosis plinta, nes ten yra riebalinės kišenės. Manau, – paaiškino ji. – Taigi, kai aš prarado svorį, mano nosis tapo mažesni, taip pat dabar aš žinau apie kontūrus. Kaip aš plaunu veidą, mano nosis yra platesnis “.

SUSIJĘS: Kaip Khloe Kardashian prarado 33 svarus. Nuo gimimo iki kūdikio tiesos

Ir jei ateina diena, kai Chloé nusprendžia, jog kontūras nejaučia jos, ji neturi problemų, kai eina po peiliu. “Yra toks klaidingas supratimas, kad aš ne į plastikinę chirurgiją, bet aš į ją ir man visai nesvarbu, ar tai turėsite”, – sakė ji žurnalui.. 

“Visur mes viską iš esmės kiekvieną dieną išleidome”, – sakė ji. “Kai dažote plaukus, jūs keičiate, kas esate, ir aš nemanau, kad kažkas nieko blogo.”

Mes manome, kad Chloé yra gražus, kaip ji yra, tačiau mes vertiname jos sąžiningumą temoje, kuri dešimtmečius Holivude liko tabu. Laikykis tau, Koko!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =