Khloe Kardashian atskleidžia, kad Šiaurės Vakaras “Obsessed” su Saint

Jokių brolių niekada čia nėra! Skatindamas savo naują pokalbių šou Kokteiliai su Chloé on Gera ryto america Šiandien anksčiau Chloe Kardashian atskleidė keletą pernelyg mielių detalių apie savo dukterėtą ir sūnėnas, šiaurę ir šventąjį vakarą, ir jis ištirps tavo širdį. 

Pasak Kardashiano, Šiaurė yra visiškai sugedusi su beveik šešių savaičių broliu. “Tu niekada nežinai, kai iš pradžių jie yra vienintelis vaikas, ir jie gauna naują, niekada nežinote, kaip jie veiks, bet, Šiaurė yra apsėstas su Juo “ ji pasakoja GMA“Lara Stone”. “Šiaurė pasakys”Mano vardas yra šventas! ‘ Ji taip pat nori, kad jos vardas būtų ir šventas. Tai miela.” Aww!

Nors realybės žvaigždė neatspindi daugiau Šventųjų nuotraukų, ji gali patvirtinti, ką mes visi įtaria: jis yra žavingas. “Taigi, miela, – sako ji. – Jis yra tik naujagimis, tačiau šiame amžiuje jie daro daug, bet galiu pasakyti, kad jis yra labai mielas!” Tikėkimės, kad jo mama Kim Kardashian greitai pasidalins jauna jo nuotrauka.

Ji sakė: “Jis yra mano geriausias draugas”.

Nuotrauka, paskelbta Kim Kardashian West (@kimkardashian)

SUSIJĘS: Chloé Kardashian atveria apie savo įsipareigojimus sporto salėje ir 40 svarų svorio

Žiūrėkite visą interviu aukščiau, kad sužinotumėte, kaip ji kalbės daugiau apie savo šeimą, Lamar Odom ir jos artėjančią pokalbių šou.