“Khloé” ir “Kardashians” pavogs šou per krepšinio žaidimą

Jūs galite kvėpuoti atotrūkį, nes “Kardašiano prakeiksmas” yra visiškai grožis. Khloe Kardashian ir jos šeima nuliūdo idėją, kad jie nesiseka sėkmei “Cleveland Cavaliers”, sėdėdami tiesiai praeitą vakarą, kai komanda laimėjo NBA finalų žaidimą 4.

TK
Jasonas Milleris / Getty

Chloé jau keletą mėnesių pažinojo Cavs žvaigždę Tristaną Thompsoną, ir ji tapo šiek tiek įžeistos į savo žaidimą. Tačiau kai kurie gerbėjai buvo susirūpinę, kad “Thompson” santykiai gali sukelti komandai nepasisekimą, ypač 2017 m. NBA finaluose, nes Kardašiečiai turi mažiau nei žvaigždžių istoriją su krepšininkų progomis. “Kardašiano prakeikimas” tikinčiųjų teigia, kad žaidėjų, tokių kaip Reggie Bushas, ​​Krisas Humfrisas, ir Lamaras Odomas, kai jie skaito iš Kardašiečių.

VIDEO: Get That Body: Kloe Kardashian’s Booty

 

Praėjusį vakarą kritikai pasirodė neteisingi, nors “Cavs” sugriauta “Golden State Warriors 137-116”. Ne tik “Khloé” buvo minios už pergalę, bet ir ten buvo Kourtney Kardashian, Kris Jenner ir 4 metų Penelope Disick! Dvi seserys ir “Penelope” visus patraukė “Thompson” megztinį įspūdį.

SUSIJĘS: Khloe Kardashian kalbina kūdikius su draugu Tristanu Thompsonu

“Cavs” turės išlaikyti savo lažybų seką, jei norės namo nugalėti NBA čempionato trofėjus, ir jūs galite statyti, kad bent vienas iš “Kardashians” pasirodys kitame žaidime.