Keturi dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti prieš dažydami plaukus

Kaip rodo pastelinių plaukų spalvų banga, Holivudas yra rožinis. Nors švelnus efektas atrodo puikiai tokioms žvaigždėms kaip Kim Kardashian, Nicole Richie ir Hailey Baldwin, rožiniai plaukai ne visada yra kelionė po rožinės spalvos akinius, jei jūs prisidedate prie palaikymo ir žalos, kurią procesas gali padaryti jūsų grandinėms . Vis dėlto tai nereiškia, kad neturėtumėte pažvelgti į bandymo diską. Prieš pradėdami sustoti, apibūdinome keturis pagrindinius dalykus, kuriuos reikia apsvarstyti.

SUSIJĘS: Rita Ora ir Miley Cyrus debiutavo vaivorykštės plaukai

Jūsų natūralus plaukų spalva

Rožiniai plaukai yra šiek tiek sudėtingesni, nei spąstai užpilkite “Manic Panic” purvo ant galo, jei nesate pradedant nuo šviesos pagrindo. Tie, kuriems būdingos blondinės sruogos, greičiausiai gali pasidaryti tokį poveikį namuose, o natūralių brunetų atveju procesas yra daug intensyvesnis ir reikalauja profesionalios pagalbos. Jei pradedate nuo tamsios bazės, suraskite specializuotą saloną, nes jūsų natūralus pigmentas jūsų plaukuose turi būti visiškai balintas ir nuimamas prieš pradedant naudoti rausvą dažą. Salonai, ypač pabrėžiantys kūrybinę spalvą, turėtų turėti galimybę tinkamai pakelti natūralų toną su minimalia žala.

Jūsų nuodai

Šiltas “Flamingo” atspalvis, kurį matėte “Instagram”, gali būti mažiau glostantis IRL, jei turite švelnesnę veido spalvą. Kaip ir jūs galėtumėte nustatyti natūraliai atrodančią plaukų spalvą, pagrįstą jūsų kietais ar šiltais atspalviais, rausvos spalvos atspalvio pasirinkimas turi būti toks pat, kaip ir anksčiau. Tiems, kurie turi šilto odos tonus, turėtų pasirinkti šiltas pinkles su oranžinės arba geltonos spalvos užuominomis, o kietą odą gaivina vienodai vėsios fuksijos ir rausvosios spalvos atspalviai, turintys violetinę arba mėlyną pagrindą.

SUSIJĘS: Ar jūsų plaukai turi pertrauką? Kaip ilgai turėtum palaukti, kol pasikeis spalva

Priežiūra

Crayola atspalviai linkę išnykti greičiau nei natūraliai atrodantys kolegos, todėl, kad jūsų rožinės spalvos būtų šviežios, turėsite pašalinti bet kokius kondicionierius ar šampūnus, kurių sudėtyje yra sulfatų, priklausomai nuo jūsų įprastos spalvos. Tarp salono apsilankymų, kurie, be abejo, tampa dažnesni, jei norėsite įvykdyti tendenciją, taip aišku savo tvarkaraštį – kiekvieną kitą dušo laikotarpį naudokite spalvinį indą. Mums patinka dpHUE GLOSS + Burnt Copper ($ 30; dermstore.com).  

VIDEO: kaina, kaip nusiprausti plaukus 

Jūsų darbo aplinka

Kūrybingoje aplinkoje, dirbanti gryna gvazdikų spalva yra nieko iš įprastos, tačiau, jei jūsų biuras yra daugiau kompanijų, apsvarstykite galimybę atlikti subtilesnį poveikį, kad nebūtų pažeisti visi HR sukūrimo būdai. Užsegtoje darbo aplinkoje minkštasis rožių auksas, arba net laikina rožinė spalva, esanti jūsų viršutiniame mazguose, gali tiesiog skristi. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2