Kerry Vašingtonas: padėk man ir purpurine pinigine kovoti su smurtu šeimoje prieš moteris

Kaip “Allstate Foundation” “Purple Purse” programos ambasadorius, Keris Vašingtonas gali naudoti savo meilę madai, kad paremtų priežastį, artimą jos širdžiai. Žemiau ji dalijasi visomis projekto detalėmis su “InStyle” kaip dabartine svečių redaktoriumi. Visą dieną patikrinkite išimtinį turinį tiesiai iš pačios žvaigždės InStyle.com/kerryday.

Kai Allstate fondo Purple Purse programa pasiekė man, man buvo įkvėpta bendradarbiauti su jais. Ilgą laiką dirbau smurto prieš moteris srityje klausimu (su kitomis organizacijomis, pavyzdžiui, “V-Day”), tačiau niekuomet nekalbėjau apie finansinį smurtą konkrečiu būdu. Aš supratau galimybę dirbti su “Purple Purse”, suprojektavusi maišą, suteikiančią įgaliojimus, skatina supratimą ir padeda gauti moterims jiems reikalingą pagalbą – tai apčiuopiamas ir konkretus būdas padaryti skirtumą.

Viena iš keturių moterų bus piktnaudžiavimo namuose auka. “Purple Purse” tikslas – kalbėti apie smurtą šeimoje ir finansinį smurtą, kuris piktnaudžiauja moterimis. Jis yra lengvesnis ir paplitęs. Kai apsilankote purplepurse.com, galite pamatyti, kad jis buvo sukurtas atrodyti stiliaus ar apsipirkimo svetaines, taigi moterys, kurios kovoja su šiais klausimais, gali apsilankyti, o ne jaustis nesmagiai. Ji sukurta tam, kad moterys jaustųsi patogesnės, tuo pat metu gautų reikiamą pagalbą.

Šio požiūrio dalis man buvo pakviesta sukurti maišą, simbolizuojantį iniciatyvos tikslus: daugiau žmonių galėtų kalbėti, atpažinti ir išgydyti nuo finansinių prievartos. Aš labai didžiuojuosi piniginės dizainu. Kaip kažkas, kas myli maišus, aš malonu jį dėvėti ir pagerbti. Dizainas buvo įkvėptas, ką reiškia maišas – spalva violetinė, informuotumas apie smurtą šeimoje. Tai gero dydžio krepšys, o ne maža sankaba, o maišas, kuris gali nešioti raktus, savo piniginę, savo telefoną – visus dalykus, kuriuos jums reikia per dieną. Oda ir tweed sumaišomi, kad jaustis elegantiška, bet šiuolaikiška. Aš daviau jam šoninę rankenėlę, nes man patinka idėja laikyti sankabą arti jūsų ir užtikrinti, kad jis būtų saugus. Galite išlaikyti tai, kaip jums reikia išlaikyti savo finansinę gerovę.

Šiuo metu “Allstate Foundation” organizuoja “Purple Purse Challenge”, tikėdamasi padidinti 2 milijonus dolerių 135 organizacijoms visoje šalyje, kurios padeda moterims. Kiekvieną dieną 10 000 skambučių dėl smurto šeimoje centruose yra neatsakomi. Šioms organizacijoms išeina 10 000 skambučių, o joms tiesiog nereikia reaguoti. Šios lėšos padės įsitikinti, kad kai šios moterys kreipiasi pagalbos, yra galimybė iš karto gauti atsakymą. Tikslas yra suteikti moterims priemones, kurias jiems reikia atskirai finansiškai išsiversti ir išeiti iš piktnaudžiavimo. Aš raginau jus dovanoti dėl priežasties ir parodyti savo paramą šia tema, papuošdami vieną iš 80000 raudonos piniginės kojinių. Allstate fondas sukūrė ir palaikė pokalbį..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Kerry Vašingtono Purple Purse kampaniją su Allstate, žiūrėkite aukščiau pateiktą PSA ir apsilankykite purplepurse.com, kad sužinotumėte, kaip galite įsitraukti.

Norite daugiau mūsų svečių redaktoriaus Kerry Vašingtono? Apsilankykite jos “InStyle.com” puslapyje, kad pamatytumėte naujas istorijas ir nuotraukas apie savo geriausią išvaizdą.