Keri Russell ir Matthew Rhys romantika prasidėjo ilgai prieš amerikiečius

Mes niekada nepasieksime, kaip neįtikėtinai žavios Keri Russell ir Matthew Rhys romantikos. Vedęs televizoriuje, kelia 11 mėnesių amžiaus kūdikį IRL, paėmęs savaitgalio dviračiu pasivaikščiojant Parko nuolydžiu … Jie turi būti labiausiai žemyn žemyn pora Holivude, ir trumpas žvilgsnis į juos kartu tik patvirtina mūsų tašką.

Šią savaitę Keri ir Matthew atsisėdo su Andy Cohen už atskleidžiamą epizodą Žiūrėti, kas atsitiks. Žvelgdami tiesiai į namus iš pilkųjų rankšluosčių kėdžių komplekto, paimkite alų, panašių į brooklynitus Amerikiečiai Kainos užklausos skambinančiojo klausimais.

Vienas iš tokių skambinančiųjų susidomė intriguojančiu klausimu, klausdamas Russellio ir Rhyso: “Kada jūs suprato, kad esate daugiau negu kolegos ir kad jūs abu turėjote tarpusavio ryšius tarpusavyje?” Um, mes klausėme to paties klausimo metų dabar.

Pirmasis atsakė Risas, paaiškindamas, kad Russell pirmą kartą sugrįžo į akis.

“Mes iš tiesų susitiko labai ilgai, seniai”, – sakė jis. – Aš girdžiu girtuokliai paklausiau jos numerio, kai ji buvo jauna, viena nuoroda. Tada aš tarsi žinojau tada, kai buvau 26 metų. “

Skamba kaip kismet, bet sklypas susitraukia: “Tai buvo labai romantiška automobilių stovėjimo aikštelė, ir ji paprašė man atidaryti alų”.

“Po kickball partijos,” Russell patikslino. Hmmm.

Nepaisant to, kad jie anksti prasidėjo, tai buvo tik tada, kai pora pradėjo dirbti Amerikiečiai kad jie pripažino ryšį.

VIDEO: brangiausias visų laikų laidas

 

“Mes padarėme visus parodymus ir visus dalykus”, – aiškino Russellas, – ir po sunkios kovos treniruotės dozės visi prakaito, kaip ir pietūs, jūs sakėte: “Žinote, mes jau susipažinome” ir aš sakiau: “Ne, mes neturime …” ir jūs sakėte: “Taip, mes susipažinome, kaip prieš dešimt metų …”

“” Aš palikau jums girtas žinia “, – pasakojo Risas.

“Kai tik tai pasakė, tiksliai žinojau ir sakiau:” Žinoma, aš tai prisimenu “.”

SUSIJĘS: 7 priežastys, dėl kurių turėtumėte žiūrėti Amerikiečiai, aka geriausia paroda televizoriuje

Ah, šie du gyvena sapne.