Kendall Jenner sėdi priekinėje eilėje “Calvin Klein Collection” pavasario 2016 m. Parodoje

Jūs žinote, kad jūs tikrai padarėte modelį, kai važiuojote važiuodamas kilimo taku, kad pakviestumėte sėdėti pirmoje eilėje pasirodyme. Ir praėjus vos vieniems trumpiems metams nuo jos pirmojo NYFW debiuto (tai buvo Marco Jacobso 2014 m. Rudens / žiemos šou, jei kas nors sekė), Kendallas Jenneris dirbo madų savaitės ciklo kaip svečias “Calvin Klein Collection” pavasario / vasaros 2016 m. parodoje. 

Kaip “Calvin Klein Underwear” pasaulinės reklamos kampanijos (ir anksčiau “CK Jeans”) veidas, Jenner parodė savo paramą prekės ženklo kūrybos direktoriui Francisco Kostaus genijai ir stebėjo pavasario kolekciją iš jos priekinio eilinio ešerio ugningoje raudonoje ir juodoje pjūvyje – CK dizainas su nebaigtu keliu, komplektuojamas su subtilus juodais sandalais. Tai išvaizda, kuri buvo švieži, nesudėtinga ir, aišku, priekinės eilės nugalėtojas.

Calvin Klein Collection - Front Row - Spring 2016 New York Fashion Week: The Shows

“Jenner”, kuri yra pasaulinės reklamos kampanijos “Calvin Klein Underwear” veidas, pirmą kartą buvo nugalėjęs dizainerio kilimo ir tūpimo tako parodoje NYFW, kur ji parodė savo mylių kojas ugningu raudonu ir juodu išpjautu CK dizaino suknele nebaigtas pakabukas, komplektuojamas su subtilus juodais sandalais. 

Michael Loccisano / Getty Images

SUSIJĘS: žiūrėkite visus 2016 m. Pavasario “NYFW” parodoje “Saule” esančias įžymybes