Kendall Jenner Padaro Juodą Bandeau ir Negabaritinius Baltojo Pants Look Chic

Ji labai nepasiekė Paryžiaus mados savaitės, tačiau pagaliau atvyko Kendallas Jenneras, ir ji tai padarė stiliumi. 20 metų modelis vakar pateko į Prancūziją, ir ji vadovavosi susitikti su savo šeima, kuri visą savaitę susižavėjo mados šou.

Jenneras, vaikštęs keliomis KTT per Niujorko mados savaitę, išėjo į Paryžių, apsirengęs elegantišku juodai baltu ansambliu. Ji apkabino savo daiktus juodos juostos juostoje, o didelės raištinės kelnės buvo tvirtai sujungtos su diržu, atskleidžiančios savo tonuotą abs. Ji baigė aprangą su atitinkančiu baltos kelio ilgio sluoksniu, kryžminiu kėbulu ir raišteliu juoduku. Jenner dėvėjo savo plaukus aukštuose ponytailuose ir ilgus, saldus blakstienas, skirtas jos šeimos vakarienei.

Pasivijo savo šeimą, Jenneras nuvedė naktį į miestą su savo draugais ir seserimi Kourtney, palikdamas didžiulį Kim Kardashian West užpakalį. Kardašianas dokumentavo grupės išėjimą į “Snapchat”, sakydamas: “Aš turiu FOMO. Kiekvienas palieka mane, o aš tiesiog gavau purškimo skardą, todėl negaliu palikti!”

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #fashion #style #swag #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwtk #kardashians #parisfashionweek #PFW #fomo #kourtneykardashian #kendalljenner

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats)

#kim #kimkardashian #kimkardashianwest #kimksnapchat #kimksnapchats #kimkardashiansnapchat #kkw #fashion #style #swag #london #paris #milan #newyork #la #miami #atlanta #snapchat #kimye #kuwtk #kardashians #parisfashionweek #PFW #kourtneykardashian #kendalljenner #makeupbymario

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Kim Kardashian Snapchats (@kimksnapchats)

SUSIJĘS: Kendall Jenner ir Bella Hadid Expertly suknelė Sweats Mergaičių naktį iš N.Y.C.

Visi “Kardashians” neabejotinai atneš savo mados “A” žaidimą likusiai “Fashion Week”, o mes negalėsime palaukti, kol pamatysime.

VIDEO: Kendall Jenner “Best Throwback Instagrams”