Kendall Jenner ir Naomi Campbell padaryti mygtukai ausinės dalykas

Pereikite per “Beats” – rinkoje yra naujų stilingų ausinių komplektų, o jų etiketė yra tokia patraukli: “Mygtukai”.

Naujosios revoliucinės ausinės yra iš reperio will.i.am technologijų kompanijos i.am +, kuri įsipareigoja paaukoti “vieno procento grynųjų pajamų, vieno procento personalo laiko ir vieno procento produkto” i.am.angel fondui – nepelno, kuris remia jaunimo švietimą mokslo, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos srityse.

Belaidžiai “Bluetooth” ausinės funkcija yra madingos alternatyva didelių gabaritų galvos apdangalams ir įprastoms ausinėms, priklausančioms “will.i.am” įsitikinimui, kad “technologijos neturi atrodyti kaip technologijos”.

Steigėjas paaiškino pareiškime: “Tai pasiekiama ta prasme, kur niekas negali įsivaizduoti. Visi kiti daro tai, ką daro visi kiti. Mes norėjome viską išnaikinti. … Dabar, kai ši technologija yra visur, ar neturėtumėte atrodyti švieži? “

Be mygtukų “elegantiško išvaizdos ir aukščiausios kokybės funkcijų, prekės ženklas turi rimtą žvaigždės jėgą. “Black Eyed Peas” reperis nėra vienintelė garsenybė už ausines: modeliai Kendall Jenner ir Naomi Campbell abu žvaigždės įtaiso reklamos kampanijoje ir dirbti bendrovei.

Bus I Am Headphones EMBED 3
mandagumas

Bus I Am Headphones EMBED 2
mandagumas

Bus I Am Headphones EMBED 1
mandagumas

SUSIJĘS: norėsite pasiimti savo rankas ant “Kendall Jenner” mėgstamiausių “20 $ sweats”

Be abejo, mes pamatysime, kaip mygtukai auga visose Kendall Jenner elegantiškose gatvės stiliaus ansamblėse. Kalbėdamas apie savo bendradarbiavimą, 20-metis sakė pareiškime: “Kaip tapti šeimos” i.am + “dalimi man tikrai buvo svarbu.” I.am + “mygtukai yra ne tik ausinės, bet ir esminis priedas kad aš manau, kad svarbu, ką aš dėviu. “

VIDEO: Naomi Campbell atskleidžia skirtumą tarp kilimo ir kelio juostos ir raudonos kilimėlio

Mygtukai mažmeninės už $ 230 ir yra aštuoni spalvotieji (keturi yra tik “Apple”). Kitų genų ausinių galima įsigyti nuo šiandien “Apple” parduotuvėse, apple.com, iamplus.com ir pasirinkti mažmenininkus.