Kendall Jenner dėvi raudoną la Perla kelnaitės, tuo atveju, kai jus domina

Ieškote patogių kelnaitės? Ačiū Kendallui Jenneriui už tai, kad jis pristatė jus labiausiai išlaisvinančią porą.

21 metų modelis ir “La Perla” kampanijų žvaigždė dar kartą iškilo dėl seksualios apatinio trikotažo prekės ženklo. Šįkart ji yra topless, bet tai nėra svarbu.

Taip, ji atrodo fantastiška, kaip įprasta. Taip, ji padengia savo prekes savo plikomis rankomis. Ir taip, fotografai Mertas ir Marcusas nušovė puikiai gėlių, spalvingą kampanijos įvaizdį (žemiau).

Tai tikrosios kelnaitės, kurias turėsite tvist.

Kendallas Jenner - LA Perla - LEAD
MANDAGUMAS

Raudoni nėriniai pora yra G-striukės dizainas, kuris dėka tekstilės kūrėjų (išgalvotas AF!) Taip pat yra ištiesęs dizainas su audiniu, kuris, mūsų manymu, jaučiasi minkštesnis nei kūdikio grobis. Strijų kelnaitės galėjo turėti tik vieną vardą, tiesa? Teisingai.

Jie vadinami “Freedom Panty” ($ 80; laperla.com), o viskas apie “laisvės” ir “kelnių” jungtį verčia mus norėti žaisti muziką ir šokti. “Kai prabanga ir jausmingumas meld su komfortu ir dėvimumu; tai man laisvė “, – pareiškime sakoma” La Perla “kūrybos direktorė Julia Hart. Tas pats?

Jei norite išprotėti, galite apsilankyti netoliese esančiame “La Perla” boutique ir įsigyti “Freedom” dovanų dėžutės, kurią sudaro aštuonios kameros, kuriose galite laikyti visas savo kelnaites. Woo!

SUSIJĘS: Kendallas Jenneris priima “Fanny Pack” sugrįžimą

Kendallas Jenner - LA Perla - Embed
MANDAGUMAS

Jenneras anksčiau buvo pateiktas La Perla prieš 2017 m. Rudenį; Tačiau naujausia akcija yra ryškiai raudona nėriniai vyšnia viršuje.