Kendall Jenner akcentuoja savo liesas kojas džinsinio šorto ir šlaunų aukšto batai

Kendallo Jennerio meilė visoms šlaunies aukštybėms nėra paslaptis. Paimkite modelio juodai baltuose apsiaustuose “Sophia Turner” batus, kuriuos ji dėvėjo tiesiai, apvynioti styginių šlaunies aukštynėmis, kurias ji sukūrė galvomis MTV apdovanojimuose, ir juodos odos komplektą, kurią ji dėvėjo iš miesto Gigi Hadid ir Cara Delevingne.

Pirmadienį 20-erių metų vyras negalėjo atsispirti šiek tiek šlaunies magijos, kad atsitiktinai pietų su Chloe Kardashianu ir Scott Disick Beverly Hilluose, Kalifornijoje. Brunetės grožis pakėlė kitaip atsitiktinę pora mažų nulaužtų džinsinio šorto ir grafinio marškinėlių, kad būtų modeliuojama neveiksminga būklė su grietinėlių šlaunies aukštų zomšinių batų pora, pabrėžiančia ilgas liesas kojas.

Jenner, kuris parodė savo naują trumpesnį šukuoseną, nusprendė pridėti prekės ženklą juodos apvalios sunnies ir gražaus pareiškimo kremo bombonešio striukė su susiuvimo išsamiai, kad užbaigtų išvaizdą.

SUSIJĘS: Kendall Jenner “Sizzles” spagete “Top and Skinny Jeans”

Chloe Kardashian and sister Kendall Jenner head to lunch with Scott Disick at Il Pastaio.
AKM-GSI

Tuo tarpu jos vyresnė puslutė apsvaigusi į juodą ansamblį, kuriame pasirodė baiminasi skurdūs džinsai, pirštų puošmenų viršelis ir trumpi juodi bateliai.