Kelly Ripa mėgstojo Marką Consuelosą, netgi netgi susitiko su juo

Kelly Ripa negali pasakyti, kad ji sutiko savo vyru Marku Conseulosu pirmą kartą. Ir ne, ji negali pasakyti, kad abu turėjo pasakų romantiką. Ji iš tikrųjų žinojo, kad ji myli jo kelią, kol du asmenys visada susiduria akis į akį. Per pasirodymą Pietūs su Bruce podcast’u, Ripa paaiškino, kad po to, kai ji pamatė jo nuotrauką, ji žinojo, kad jis buvo tas pats (tai reiškia laimingą galą, pasaką ar ne). Pagal Puslapis 6, Ji padėjo Mateo Santos vaidmenį per savo laiką ant muilo operos “All My Children” ir, kai ji suvokė “Conseulos” galvos šūvį, tai viskas prasidėjo..

Kelly Ripa Mark Conseulos Comic-Con Celebration
C Flanigan / Getty Images

SUSIJĘS: Kas yra Kelly Ripos grynoji vertė?

“Aš pamačiau mano vyrą nuotraukoje, kol pamatęs jį [asmeniškai] ir aš žinojau”, – sakė Ripa šeimininkui Bruce’ui Bozzi’ui. “Kai aš pamačiau jį, jo nuotrauką, aš visą jo ateitį suvokiau prieš mane. Aš, kaip aš tai pamatiau, ir aš netikiu šia akimirka ir dabar aš darau dėl to momento”.

Ripa sakė, kad tuo metu “All My Children” režisieriaus Judy Blye Wilson jau klausėsi kiekvieno lotyniško aktoriaus Los Andželo mieste, o paskui persikėlė į kiekvieną lotynų aktorių už miesto ribų ir netgi išplėtė paiešką visoje Kalifornijoje. Ji tiesiog negalėjo rasti tinkamo vaikino – iki Conseulos.

SUSIJĘS: Kelly Ripa ir Marko Consueloso sūnus tiesiog nusileido vaidmeniui Pažodžiui Gimė žaisti

“[Wilsonas] parodė man [Consuelos] nuotrauką – ir Bruce’ai, aš nesu tas žmogus, – tarsi tuo metu aš nebūčiau beviltiškai romantiškas”, – sakė ji. “Aš niekada nesvarstydavau susituokti, man niekada man nepatinka, kad su kažkuo būtų senesni. Aš tiesiog maniau, kad gyvenu savo viengimliu gyvenimą mieste […] Aš neturėjau jokių pareigų ir uždirbu geras gyvenimas ant muilo operos, nes buvau ten beveik septynerius metus, kol Markas ten pateko. Aš buvau kūdikis, kai gavau savo darbą. “

Likusi istorija. Conseulos buvo įmestas 1995 metais. Jis ir Ripa ištekėjo tik po metų. Taigi, nors tai užtruko keletą minučių, kad jie iš tikrųjų padarė dalykus, Ripa viską žinojo, kad atrado savo vaikiną. Visa tai buvo puikus galvosūkis, todėl “Conseulos” norėtų padėkoti fotografui už tai, kad ne tik nusileido šis muilo operos pasirodymas.