Kelly Clarkson turėjo smagiausią Fangirl reagavimą atlikti su rožine AMAs

Nors sekmadienio nakties Amerikos muzikos apdovanojimai, be abejo, gali pasigirti žvaigždutėmis, pirmą kartą duetas tarp vokalininkų “Pink” ir “Kelly Clarkson” tikriausiai yra labiausiai tikėtinas vakaro pasirodymas.

Ir pasirodo, kad Amerikos dievaitis alum išlaiko gerbėjų jaudulį per simbolinę porą, parodydamas, kad nors ji yra stipri muzikinė jėga, ji negali sustoti prie savo kolegos atlikėjo. “O mano gosh, aš taip susijaudinęs”, – “stipresnė” žvaigždė Pramogos Tonight apie atlikimą su “Pink” pirmą kartą. “Aš niekada jos niekada nebuvo susitiko.”

Nors Clarkson nėra “Just Give me reason” (“Just Give me a reason”) naršyklės vidinio rato (dar!), Ji greitai pagimdė pagyrimą, atsižvelgiant į motinos dvylikos reputaciją pramonėje, paaiškindama, kad ji jaučiasi draugiškumo jausmą su savo muzikinio bendraamžiais. “Manau, sąžiningai, dienos pabaigoje, nors mes esame skirtingi menininkai, iš esmės mes abu mylime puikius dainininkus, mes abu mėgsime dvasinę muziką”, – sakė ji. “Ji išsišakojusių, kaip ir aš, kaip dainininkė-dainų autorius, kažkokios šalies ar roko” n roll “, mes abu mėgsime daug tų pačių dalykų”.

Ji tęsė: “Aš taip pat manau, kad tik pagarbos lygis yra tas, kuris yra pasididžiavimas. Nors mes esame skirtingi, mes turime daug panašumų. Man labai malonu tai padaryti su ja”.

Pasirodo, susižavėjimas yra abipusis. Po to, kai “Miss Independent” atlikėjas pasirodė “Twitter”, kad pripažintų, kad ji negali padėti, bet truputį įsimylėjusi apie dainų stresą, “Pink” atsiuntė keletą saldžių jos žodžių.

“Šį sekmadienį dainuodamas su” @Pink “per” # AMA “,” Gonna play it super cool, o “# AMAs” dainuosu su “@Pink”, bet žinau, kad aš būsiu “& $ @! Out”, “ji pradėjo socialinės žiniasklaidos meilės šventę, į kurią Pink atsakė:” Tu ” Aš švelniai pasiruošiu būti išklausytam. Aš garbinu tave ir negaliu laukti “.

Panašu, kad tai bus knygų našumas!