Katy Perry yra nauja “Moschino” veidas

Atsiminkite šokių ryklius ir milžinišką liūtą, kurią ji važinėja per Super Bowl XLIX pusantro pasirodymą vasario mėnesį: Katy Perry dainuodavo savo karikatūrinius antikus, kad iki šiol pateiks savo geriausią “Moscino” hip-hop’o ” įkvėpta 2015 m. krizės akcija.

Šią rytą dainininkė “This Is How We Do” pasirodė “Instagram”, kad pasidalintų pirmuoju fotografu. Pagal Perry žymas, vaizdas (aukščiau) buvo nufotografuotas “Inez” ir “Vinoodh” dizainerių mėgstamų kompozitorių kūrinys, kurį kartu sukūrė menininkas, žinomas dėl jos stiliaus “Carryne Cerf de Dudzeele”. “Perry” sportuoja šviežiai susmulkintą juodą piksiuką ir supjausto ploną pieštukų sijoną, suporuotą su auksiniu odiniu liemeniu.

SUSIJĘS: Katy Perry nešioja savo Kris Jenner peruką į Met Gala

Nenuostabu, kad “Moschino” kūrybos direktorius Jeremy Scott pasirinko pop muzikos žvaigždę. Perry dažnai dažnai lankosi tiek Italijos prekės ženklu, tiek Scott pavadinimu, o šiais metais “Met Gala” du atvyko kartu su savimi (“Perry” vienoje iš graffiti “splattered” Moschino finale suknelių). Taigi ar Madonna, kitokia datos Scott metu, taip pat pasirodys priešais objektyvą? Mes negalime laukti, kol pamatysime daugiau nuotraukų.

FOTO: “Katy Perry” keičiasi atrodo