Katy Perry pradeda savo paties CoverGirl lūpų rinkinį

Katy Perry išleido nemažai fejerverkų su didžiuliu pranešimu, kurį šiandien padarė “Twitter”. Dainininkė, žinoma dėl savo noro už vyšnios raudonos lūpdaukės (jau nekalbant apie vyšnios Chapstick), pasidalijo, kad pirmąją makiažo kolekciją išleido “CoverGirl”, “Katy Kat Collection”, kuriam po metų buvo ženklo veidas.

Natūralu, kad 13-šešėlių lūpų rinkinys yra tokia pat tendencija, kaip pats Perry ir netgi juoda. “Katy Kat Matte Lipsticks” (po 7 dolerių; covergirl.com) turi labai pigmentinę, drėkinančią formulę, kuri sukuria be dribsnių, demi-matinį apdailą, skirtą laikyti.

Žiūri į tave, #katycats! @ katyperry sukūrė naują “@COVERGIRL” makiažo kolekciją. “Pirmasis”? Katy Kat Matte lūpdažis, prieinamas 11 matinių atspalvių. Spauskite nuorodą į bio, kad #prezervuokite kolekciją @Walmart, kol ji pasiekia parduotuves, tik ribotą laiką, taigi geriau pasisukti! #KATYxCOVERGIRL

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė COVERGIRL (@covergirl)

Kadangi “Perry” taip pat yra gana “cat-eye aficionado”, rinkinyje taip pat yra du nauji blakstienų variantai, kuriuose naudojama “CoverGirl” nauja drabužių tušas. “CoverGirl Katy Kat Eye” tušas (kiekvienas 7 USD; covergirl.com) yra juodos spalvos ir “Perry Blue”.

SUSIJĘ: Katy Perry parduoda savo naują kvapą “Twitter” ir štai kaip jį gauti.

Perry jau turi įspūdingą septynių sėkmingų kvepalų po jos diržu rekordą, todėl saugu pasakyti, kad ji neturi tamsaus žirgo, kai kalbama apie grožio industriją, ir jos CoverGirl kolekcija privalo parduoti. Norėdami įsitikinti, kad jūs gaunate savo rankas ant matinių lūpų dažų ir tušas, galite iš anksto užsisakyti “Walmart”, kol linijos hitai nebebus saugomi 2016 m. Liepos mėn. Jei esate tarp pirmųjų 100 žmonių, kurie užsiregistruosite svetainėje katycovergirl.com, jūs gaukite lūpdažį, kurią pasirašė pati Perry!