Katy Perry ir Orlando Bloom pranešė, kad vėl yra pora

Katy Perry ir Orlando Bloom myli kitą šūvį – vienas su kitu. Pora, kuri šiek tiek daugiau nei metus, prieš oficialiai vadinamą “2017 m. Vasario mėn.”, Palieka savo romaną, teigia šaltinis. 

“Orlandas ir Katy yra puikūs. Jie iš naujo susipažįsta ir viskas atrodo rimtesnė “, – sakė” Inside ” Žmonės. “Jie abu jaudina ir nenori paslėpti, bet tuo pat metu jie bando išlaikyti privatumą”.

TK
Dave M. Benett / WireImage

Tuo tarpu, vėlgi, išjungta pora paminėjo susitaikymą anksčiau šiais metais, kai jie buvo pastebėti atostogauti kartu Maldyvuose. Praėjus dviem mėnesiams, jų kelionė paėmė juos į Prahą. Ir, neseniai, duetas buvo planuotas į Romą ir susitiko su popiečiu šeštadienį. Dokumentuodama savo kelionę į Vatikaną, Katy mielai paminėjo Bloomą kaip “mylimąjį”.

Nepaisant to, laikas, be abejo, padarė, kad jų pagarba viena kitai augtų stipresniu, su šaltiniu, pridurdamas: “Akivaizdu, kad jie abu praleido vienas po kito po jų suskaidymo. Jų santykiai dabar atrodo stipresni. ” 

SUSIJĘS: Katy Perry ir Orlando Bloom turi Vatikane datą ir susipažįsta su popiežiaus

Ir, kaip aktorius, Katy yra jam vienintelė mergina. “Orlandas susirgo dėl to, kad yra vienišas”, – šaltinis tęsė. “Moterų susipažinimas su kitais moterimis yra ne tokia smalsus”. 

Tai yra vienas iš naujovių, kuriuos mes tikrai galime įveikti.