Katie Holmes nori, kad jūs priešinosi “rožinei dramblio salėje”

Katie Holmes bendradarbiavo su Kohlu ir pakvietė moteris visur pradėti pokalbį apie savo krūties sveikatą, siekdama priešintis rožinei dramblys kambaryje: krūties vėžiu. “Aš žinau, kad tiek moterų, kurios sirgė krūties vėžiu, aš tikrai noriu atkreipti dėmesį ir skatinti moterį paimti laiką, kad galėtų patikrinti”, – sakė Holmsas. Stiliuje apie savo sprendimą prisijungti prie kampanijos. Ši iniciatyva ne tik skatina moteris išlaikyti savo sveikatingumo poreikius, pavyzdžiui, planuoti mammogramą ar atlikti įprastą patikrinimą, bet taip pat pritraukti lėšų. Kovos palaikymui, “Kohl” sunaikins Susaną G. Komeną iki 1 mln. Dolerių ir galėsite lengvai padėti – apsipirkti.

Per vasario 17 d. Klientai, įsigiję “Kohl’s Cash” už pirkinius Kohlio parduotuvėse arba kohls.com, gaus naują tradiciškai žalią kuponą su rožine versija. Tada, nuo vasario 18 d. Iki kovo 8 d., Kohlas dovanos 1 dolerį Komenui už kiekvieną gryną piniginės kupono rafinuotą “Kohl” kuponą. Parduotuvė taip pat parduos rožinį dramblių karoliai iš LC Lauren Conrad kolekcijos, prasidedančios vasario 19 d., O 100% pajamų bus skiriama kovai su krūties vėžiu. Du dydžiai karoliai bus prieinami, o tik 5 USD ir 8 USD – tai lengvas ir stilingas būdas pagrįsti priežastis. “Aš ketinu dėvėti rožinės dramblių karoliai, nes visos pajamos eina į krūties vėžį”, – teigia Holmsas. Panašu, kad mums yra puiki priežastis!

Parduotuvėje “Chic” Valentino dienos papuošalai mūsų galerijoje.

DAUGIAU: • Pažiūrėk į Katie Holmeso spinduliuotą makiažą • Žiūrėkite Katie Holmeso geriausius pasirodymus. • Parduokite 10 kramtomų apatinio trikotažo rinkinių Valentino dienai.

– Kelsey Glein, su Kim Peiffer pranešimu