“Katharine McPhee” sužadėtuvių žiedas parodo “Instagram” “Bittersweet Moment”

Katharine McPhee ir David Foster buvo užsiiminėję mažiau nei mėnesį, o tai, kas turėtų būti palaimingai laimingas pora, buvo šiek tiek aptemdytas per praėjusį savaitę praleisto dainininko tėvo. 

Pirmadienį McPhee socialinėse žiniasklaidos priemonėse pranešė, kad jos tėtis mirė praėjusį rytą, apibūdindamas savo širdies ritmą gerbėjams. Tačiau buvo sidabro pamušalas: ji galėjo parodyti jam savo sužadėtuvę iš sužadėtinės David Foster, kol jis praėjo. 

Aš negaliu patikėti, kad aš net raštu … Bet tai yra su sunkia širdimi, kad aš pasidalinti, kad mano saldus saldus Papa paliko šią žemę vakar ryte. Mes, kaip šeima, yra visiškai širdies ir niokoję. Jis buvo mano didžiausias gerbėjas, mano didžiausias čempionas, visada sakydavęs, kad “Padovanok jiems velnio vaiką!” Jis buvo toks malonus ir rūpestingas ir įsitikinęs, kad žinojome, kiek jis mylėjo mus. Nežinote, kad mano širdis kada nors bus ta pati. Aš taip liūdna, kad praleido mano debiutą. Bet kai grįšiu į sceną kitą savaitę, tikiuosi, jis galės stebėti jį ramybėje ir aukščiau. Dėkoju visiems savo draugams, kurie buvo tokie mylintys ir palaikę per pastaruosius 48 valandas. Aš tave myliu Papa. Aš jau tau labai trūksta. Tai skauda. ��

Katharine McPhee (@ katharinemcphee) bendrai naudojama žinia

“Mano tėtis man buvo labai laiminga. Mano žiedas buvo paskutinis dalykas, kurį parodė mano tėtis, kol jis praėjo ir mane šypsosi, kai žiūri į tai kaip į mūsų paskutinio pokalbio priminimą”, – rašo “McPhee” Instagram šalia jo nuotraukos stulbinantis deimanto sparkleris. “Ir dabar aš pasiruošęs pasidalinti su visais tau, kas buvo mano saulė tarp šio skausmingo praradimo”.

Tai buvo sunki savaitė. Daug ašarų, bet noriu padėkoti savo draugams ir šeimos nariams už visą meilę ir paramą. Mano tėtis buvo taip laimingas už mane. Mano žiedas buvo paskutinis dalykas, kurį parodiau savo tėčiui, kol jis praėjo ir mane šypsosi, kai žiūri į tai kaip į mūsų paskutinio pokalbio priminimą. Ir dabar aš pasiruošęs pasidalyti su visais tau, kas buvo mano saulė tarp šio skausmingo praradimo. Mano meilė protingai man pasakė kitą dieną, kad “mirtis yra vienintelis dalykas, kuris yra 100 proc. Neišvengiamas, ir tai, ko mes labiausiai pasirengę”. Taigi šiandien mes švenčiame gyvenimą ir nepamirštame meilės. ❤️

Katharine McPhee (@ katharinemcphee) bendrai naudojama žinia

Ji tęsė savo gėdingą pranešimą, pridurdama: “Mano meilė išmintingai pasakė man, kad kitą dieną” mirtis yra vienintelis dalykas, kuris yra 100 proc. Neišvengiamas, ir tai, ko mes labiausiai pasirengę “. Taigi šiandien mes švenčiame gyvenimą ir nepamirštame meilė.”

Prieš kelias savaites iki savo tėvo mirties Amerikos dievaitis Alusas pasidalijo su tuo, kad ji buvo įtraukta į legendinį muzikantą Davidą Fosterį, atskleidžiantį, kad per paskutinius atostogas į Italiją jis pakėlė klausimą. 

“Jis tai padarė šio kalno viršūnėje Anacaprije. Visiškai tamsios tik žvaigždės. Laimei, jis nepaslėpė manęs nuo uolos”, – ji juokavo. “Jis sakė, kad tai vienas ar kitas. aš “.

Kadangi Fosteras yra 34 metų “McPhee” vyresnis vyras ir buvo susituokęs keturis kartus, jų dalyvavimas buvo labai kritikuojamas. McPhee greitai uždarė naysayers tik tris dienas po to, kai naujienos tapo viešos. “Y”, turėtumėte nerimauti daugiau apie registraciją balsuoti ir tarpinius rinkimus, o ne apie tai, kas mane vedęs “, – rašė” McPhee “Twitter, pridurdamas:” Dėkoju, kad atvykote į mano TED kalbą “.

Tikimės, kad šie kelių įpuoliai dar labiau sustiprins jų santykius.