Kate Winslet’s įkvepianti kalba apie įveikimą bullies, riebalų Shamed

Prieš keisdamas auditoriją ir stiprindamas jos statusą kaip namų vardą žaisdamas gražiąsias Rožių 1997 m., Titanikas, Kate Winslet atskleidžia, kad jos gyvenimo pre-fame buvo žymiai mažiau spalvingi.

“Aš buvau patyręs mokykloje”, – Oskaro nugalėtojoje žvaigždėje, priimtoje per trečiadienį vyksiančią kasmetinį “WE Day UK” renginį Londone, kalbėdama apie vaikų priekabiavimą. “Jie pavadino mane” Blubber “,” paskatino mane už norą veikti “. Užrakino mane spintoje, nusiminęs ant manęs”.

Atsivėrusi apie savo patirtį su riebalų šmeižtu, “mama iš tris”, “man buvo net sakoma, kad man” gali būti pasisekė su mano veikimu, jei aš būtų laimingas apsigyventi riebalinių mergaičių dalyse “, dėl ko žvaigždė abejodama savimi ir jos sugebėjimais.

“Aš maniau, kad man buvo nepakankamai, man buvo nepakankamai gerai. Aš neatrodau teisingai ir viskas, nes aš netelpau į kažkieno idėją apie” tobulą “. Aš neturėjau tobulo kūno “, – sakė ji.

Laimei, mums, Winslet, kuris žygiavo į filmus Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Revoliucinis kelias, ir Ieškoti Neverland – nuolat lankėsi mokyklos spektakliuose, sakydamas: “Man patiko vaidinti. Nesvarbu, kokios dalys buvo didelės ar mažos, norėjau būti puikios ir aš buvau pasiryžęs mokytis”.

Aktorės didžioji pertrauka atėjo 1997 m., Kai ji gavo skambutį žiūrėti priešais Leonardo DiCaprio Jameso Camerono epinės sage apie RMS Titanic.

“Labiausiai tikėtina kandidatė Kate iš” Reading “sumuštinių parduotuvės staiga veikė viename iš didžiausių kino filmų!” Winslet pasidalino savo netikėjimu.

Didžiosios Britanijos grožis, kuris vėliau įsitraukė į daugybę apdovanojimų ir buvo jauniausias žmogus, kuris buvo nominuotas šešiems “Academy Awards” apdovanojimams, padarė išvadą: “Jūs galite būti iš bet kur, ir jūs galite padaryti viską. Tikėkite.”

~ Ir tai yra būtent tai, kodėl ji yra mano vaidmenų modelis ir kodėl aš taip didžiuojuosi, kad turiu ją kaip savo vaidmenį modelį. �� Tai tik tokie tikri žodžiai ir tikras turtas. _____________ [#katewinslet #kateelizabethwinslet #rolemodel #actress #idol #blonde #leonardodicaprio # followme # follow4follow #wemovement #weday @wemovement]

Kate Winslet-Rocknroll �� (@winsletconfession) bendrai paskelbta įrašyta

SUSIJĘS: 10 “Rom-Com” porų, su kuriomis gyvename

Pasitarkite apie geriausią būdą, kaip laikytis haters!