“Kate Moss” praktikos tema “DJ įgūdžiai” “Miu Miu” kurorte – 2017 m. Pristatymas ir vakarėlis

Kate Moss neketina greitai atsisveikinti su savo partijos merginos reputacija.

Sekmadienį Paryžiuje 42 metų supermodelis vėl atsidūrė pagrindinės mados momento viduryje, šiuo metu “The Miu Miu Club”, prekės ženklo vienos nakties gruzinų šventė, kuri padvigubėjo kaip pristatymas jo kurortui 2017 m. Kolekcija.

Partija vyko miesto gausioje “Hotel de la Paiva”, o “Moss” atvyko į juodą gryną nėrinių suknelę su širdies formos grafika, iš karto išleidusi savo muzikinius įgūdžius į priekį, kai ji ataudų pora iškėlė keletą džemų už DJ kiosko. Nors manekenai buvo dažyti “Miu Miu” dekoruotame brangakmenių liemenyje, tai buvo svečių sąrašas, kuriame taip pat kalbėjo visi. Dizaineris Marcas Jacobsas ir momento modelis Anna Klivlendas persikėlė tarp daugybės sudėtingų puoštų kambarių, o Dianna Agron, Stacy Martin ir Emma Greenwell (žemiau) pasirodė esąs galutinis muses ir susiduria kartu su atitinkamomis girly ansambliais.

Dianna Agron at Miu Miu Resort
Viktoras Boyko / Getty

Dėl Sesijų žaidimas“Sophie Turner” vakaras paragino sukurti vašką odinę suknelę su apipjaustytu marškinėliais, kartu su kibirkščiuoju platformos kulniuku.

Sophie Turner at Miu Miu Resort
Dominique Charriau / Getty

NUOTRAUKOS: Kate Mossas keičiasi atrodo

Gintaras Valleta at Miu Miu Resort
Dominique Charriau / Getty

“Amber Valletta” taip pat pagreitino modelio veiksnį ir sukrėtė baltą suknelę su pieštuku padengtu sluoksniu ir atitinkančiais sidabro siurblius – puikią vakarėlio aksesuarą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

65 − 62 =