Kate Moss “Little Sister Bares” savo nosies tatuiruotę “Bikini Insta”

Kate Mossas, 19 metų sesuo Lottie, atrodo, modeliuojasi pat kaip ir jos garsus didysis sisas. Lottie į “Instagram” pasirodė pirmadienį ir parodė savo pasirodančią meistriškumą labai atskleidžiančiame bikini, kuris mažai paliko fantaziją, įskaitant šiek tiek rašalo … tiesiai ant jos.

TK
Lottie Moss / Instagram

Lottie turėjo tatuiruotę “Ne tavo”, rodančią visą jo plaukimo nuotrauką, kurią ji pavadino “La la la la la”. Nesvarbu, ar tai reiškia “Los Andželas”, kur Lottie buvo pastebėtas sekmadienis, ar nerūpestinga savęs dainavimo išraiška, mes nežinome, bet tai, ką mes žinome, yra tai, kad tai beveik jos pirmasis įkūrimas į bikini vaizdų pasaulį.

Remiantis jos bikini ir tatuiruotėmis užpildytais “Instagram” paveikslais, ji neatrodo panaši į tai, kad nebūtų atsipalaidavęs nuo rašalo atskleidimo, bet net ir taip, šis “gramas buvo ypač modelingas.

VIDEO: “Kate Moss Strips Down for Naked Cashmere Campaign”

Visais teisingumo principais Lottie yra pasirašytas pavyzdys, todėl ne pernelyg stebina tai, kaip ji žais paplūdimio modelio žaidimą. Ji yra pasirašyta agentūroms Londone, Paryžiuje, Niujorke ir Milane, o tai yra labai įspūdinga, jei paprašysite mus.

SUSIJĘS: Lottie Mosso naujoji “Chanel” kampanija padarys Kate didžiuotis

Panašu, kad Lottie sekasi Kate’s pėdomis po podiumu.