Kate Middleton kanalai savo vidų paplūdimio kūdikis balta kaklelio suknele

Ką Kate Middleton dėvėjo dvylika “Royal Tour” dienos? Australijos prekės ženklas yra elastingas, baltas auksas Zimmermannas. Skirtingai nuo daugelio kitų jos išvaizdų iš karališkosios šeimos kelionės Down Under, ši suknelė nėra parduotuvėse (dar!). Bet nesijaudink“” Roamer day dress “yra 2014 m. Vasaros rinkinio etiketės dalis, o birželio mėnesį galite įsigyti už 495 USD. Hercegija suporavo savo pirmąjį Australijos atostogų išvaizdą su dar viena Stuart Weitzman porcija iš kamštienos pleištų ($ 395; zappos.com) ir paprasti brangakmeniai.

“Middleton” pasirinko suknelę už lauko užsiėmimų dieną su “Prince William”, kurios metu sustojo istorinė Karališkoji Velykų šou vyko Sidnėjaus olimpiniame parke, apsilankė Vaikų lopšelis “Bear Cottage” ir renginys ne Manly paplūdimys, kur princese Kate buvo pastebėtas pykstas smėlyje. 

Susipažinkite su tuo, kaip mes toliau sekti kunigaikštienę ir jos poliruotą išvaizdą per visą karališkąją kelionę, ir spustelėkite mūsų galeriją, kad pamatytumėte Kate labiausiai įsimintiną aprangą kada nors.