Kate Middleton ir Prince William pirmą kartą su visais trimis savo vaikais

Princo Louiso krikšto šią savaitę mantra galėjo taip pat būti “visomis bažnyčiomis čia”, nes mažojo kunigaikščio krikštas iškovojo tonas karaliaus rūmus tokiu būdu, kokį mes niekada nematėme.

Louis oficialiai prisijungė prie Anglijos bažnyčios kartu su savo šeimos nariais, įskaitant Kate Middleton ir princą Williamą, tačiau turėjo daugybę kitų karališkų svečių – ir tai padarė nuostabiausių nuotraukų operacijų.

Pirmą kartą buvo fotografuojamos tokios nuotraukos: princas Louisas, broliai ir seserys princesė Charlotte ir princas Džordžas, mama ir tėtis Kate Middleton ir princas William.

Luisas Christening
Dominic Lipinski / AP nuotraukos

Tai buvo gana sudėtinė įgula, nors mes tikėtis nieko mažiau. Karališkosios krikštynos tradiciškai yra laikas, per kurį šeima susiburia, vaikai, ir tai nieko nesiskiria.

SUSIJĘS: princas Haris nebuvo tikrojo slapyvardžio gerbėjas Meghan Markle draugai jam davė

Tai taip pat padvigubėjo, kai Luizos teta Meghan Markle pirmą kartą prisijungė prie penkių šeimų į įvykį nuo jos santuokos su princo Harija, be kita ko, neįskaitant princo Louiso, kuris buvo per daug jaunas, kad galėtų dalyvauti šventėse.

Venesuelos hercogas ir kunigaikštystė išleido tris oficialias nuotraukas iš savo vestuvių dienos. Šią hercogo ir kunigaikštystės nuotrauką su “Bridesmaids” ir “Page Boys” fotografas “@alexilubomirski” paėmė “Windsor Castle” žaliajame piešimo kambaryje #RoyalWedding

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

Malonu pamatyti šeimą kartu ir šypsokis dar kartą.