Kate Middleton ir “Prince William Enjoy Date Night” regbio pasaulio taurėje

Ši diena yra Kembridžo hercogo ir kunigaikštystės dienos naktis! Karališkoji pora išaugo šį vakarą Londone, kad žiūrėtumėte į regbio pasaulio čempionato atidarymo žaidimą, o jo išvaizda Kate Middleton ir Prince William turėjo seną senovę. Suknelė karališkame mėlyname paltai ir atskleidžiant jos nuostabius naujus sprogimus, Middleton pribloškė kartu su savo vyru, kuris dėvėjo tamsų kostiumą ir koordinavo mėlyną kaklaraištį. 

Pirmojoje regbio pasaulio taurės rungtyje Anglija užėmė Fidži. Saugiai pasakyti, kad mes žinome, kur guli karališkosios poros lojalumas. Per rungtynes ​​poros meilė vieni kitiems buvo visiškai ekspozicija – nuo to, kai jų komandos garsėjo ir klastosi, princesė Kate ir princas Williamas šnabždė vienas kito ausis ir švelniai šypsojosi. Tai yra meilės išvaizda!

RUGBYU-WC-2015 - ATIDARYMAS CEREMONY

Karališkoji pora pritrenkė Angliją (ir dalinosi šiek tiek saldžių akimirkų), žiūrėdama Regbio pasaulio taurę. 

GLYN KIRK / AFP / “Getty Images”

Gegužės pradžioje Middleton gimė antroji pora, princesė Charlotte, ir nors ji buvo motinystės atostogų, išskyrus keletą išvykų, ketvirtadienio pasirodymas Anne’o Freudo centre šiauriniame Londone buvo ketvirtosios kunigaikštijos prievolių pradžia. Mes negalime laukti, kol pamatysime, kur ji eina (ir ką ji nešioja). 

FOTOS: Kate Middleton ir Prince William “Cutest” poros akimirkos