Kate Middleton ir princas William brolis karališkosios tradicijos savo vestuvių naktį

Griežtos taisyklės ir karališkoji šeima eina kartu kaip žemės riešutų sviestas ir želė. Karališkoji tradicija yra neabejotinai griežta, nesvarbu, kad nešioti juodos spalvos, o ne valgyti česnako, todėl nenuostabu, kad Meghan Markle nepakankamai prisitaikė. Bet ji nėra vienintelė.

Net Kate Middleton ir Prince William žinojo, kad laikas nuo laiko apeiti taisykles ir tradicijas. Jų antspaudai nėra pagrįsti PDA, kaip Markelis ir princas Haris, bet, hey, lenktoji taisyklė yra išlinkta taisyklė. Net jei tai atsitiko jų vestuvių dieną.

Bus and Kate wedding lead
Ian Gavan / GP

Paprastai, po karališkųjų vestuvių pompų ir aplinkybių, pora iš karto paliks savo medaus mėnesį. Karalienė Elžbieta ir princas Pilypas eidavo tiesiai į savo dėdės namus Broadlands. Princess Anne ir Mark Phillips išplaukė kruizą.

Bet Willas ir Kate buvo skirtingi. Jie nusprendė praleisti savo pirmąją naktį kaip vyras ir žmona šiek tiek arčiau namų, tiesiai Bekingemo rūmuose. Didžiulė pertrauka? Vargu. Vis dėlto pertrauka? Na, techniškai, taip, nors jie turėjo puikią priežastį.

SUSIJĘS: kiekviena Karališkoji taisyklė Meghan Markle atsitiktinai sugadinta

Express praneša, kad, nes princas Williamas dirbo kaip paieškos ir gelbėjimo pilotas, jis negalėjo išvykti į užsienį iki 10 dienų po to, kai jis ir Kate pasakė “Aš”. 

Galų gale abu atvyko į privačią Seišelių salą. Geriau vėliau negu niekada.