Kate Middleton dėvi Michael Kors už savo galutinį pasimatymą Australijoje

Tai Wrap! 19 dienų Royal Tour baigėsi. Prince WilliamKate Middleton, ir Princas Džordžas Šiandien, ne anksčiau nei kelis paskutinius pasirodymus, jie aplankė Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje. Prieš išvykdami, kunigaikštystė ir Kembridžo kunigaikštystė nustebino ankstyvą rytą ceremonijoje, skiriančioje Australijos ir Naujosios Zelandijos kariuomenės korpuso dieną, ypatingą atminimo šventę, kur Kate dėvėjo juodą dygsniuotą kailį, kremo skarą ir juodos odos pirštines.

Žiūrėti daugiau nuotraukų: Kate Middleton’s Royal Tour Looks

Vėliau karališkoji pora lankėsi Australijos karo memorialejoninė sostinė, kur kunigaikštystė uždirbo savo galutinį išvykos ​​vaizdą – karinio jūrų laivyno ir baltojo tweedo Michael Korso coatdress, Jonathan Howard fascinator, raudonoji aguona pin, ir elegantiškos zomšos siurbliai.

Princas William, Kate Middleton and Prince George
Samiras Husseinas / “WireImage”

Netrukus karališkoji šeima įlipo į “Fairbairne Airbase” lėktuvą Kanberoje, Australijoje, kur jie atsipalaidavo savo gerbėjams, o paskui iškeliavo į Angliją.

Norite matyti visus Kate Middleton išvaizdus iš “Royal Tour”? Spustelėkite mūsų galeriją, kad pamatytumėte viską, ką ji dėvėjo “Down Under”, ir dar daugiau jos labiausiai įsimintinų aprangų kada nors.