Kate McKinnon laimi Emmy, dėkoju Hillary Clintonui emocijų kalboje

“Emmy” apdovanojimai už 2017 m. Yra susiję su televizija, tačiau politika aiškiai yra visų žmonių protu priekyje. Pirma, priimančioji Steponas Colbertas atidarė pasirodymą su kai kuriais prezidento Donaldo Trumpo drožlėmis ir net išvedė buvusio Baltųjų rūmų spaudos sekretorių Seaną Spicerį, kad padarė kai kuriuos juokelius apie auditorijos dydį.

Tada Kate McKinnon laimėjo Emmy už geriausią aktorės pagalbą komedijos serijoje už savo vaidmenį Šeštadienio vakaras gyvai, kur ji dažnai grojo kandidatu į prezidentus Hillary Clinton. Savo pritarimo kalboje ji greitai padėkojo moteriai, kurią ji taip dažnai apsimeta tiesiogine televizija.

Kate McKinnon Emmys
Lesteras Cohenas / Getty

“Būdamas šio sezono dalis SNL buvo labiausiai prasmingas dalykas, kurį kada nors padariau. Taigi turėčiau tikriausiai sustoti dabar “, – ji juokavo priimdama apdovanojimą. “Dėkojame Hillary Clinton už jūsų malonę”, pridūrė McKinnon.

Kate McKinnon
NBC / Getty

Tai yra SNL antroji žvaigždė Emmy iš eilės už aktorės palaikymo vaidmenį ir po 2016 m. proginių 2016 m. prezidento lenktynių sakykime, kad ji buvo nusipelnusi.

SUSIJĘS: Hillary Clinton atveria apie gyvenimą po rinkimų

Norėdami gauti daugiau informacijos iš “Emmys” nuo 2017 metų, apsilankykite mūsų galerijoje.