Kate Hudsonas Kitas planas: treniruotės vaikams

Nors ji uždirbo “Golden Globe” apdovanojimą ir turi nepamirštamų filmų Beveik įžymus ir Kaip prarasti vaikiną per 10 dienų po jos diržu, Kate Hudson visada atrodo, kad yra atvira, su jai paruošta parašo šypsena ir 70-ies stiliumi. Tačiau nuo 2013 m. Aktorė ir Holivudo mama verčia kurti “Fabletics” – elegantišką ir stilingą sportinę aprangą, kuri šį rudenį oficialiai išplės savo internetinę verslą į šešias šalies parduotuves.. 

“Mūsų pastarųjų dvejų metų sėkmė mums buvo tiesiog nuostabi, ir mes manėme, kad turėtume pradėti atidaryti šią parduotuvę savo klientams, kad jie galėtų gauti galimybę atrodyti, jausti ir paliesti produktus ir turėti kitokia patirtis su mūsų prekės ženklu, išskyrus tiesioginį internetą “, – sakė Hudsonas Stiliuje vakar, vos kelias valandas iki atvykimo į Bridgewater, New Jersey, kad švęskite etiketės penktąją plytų ir skiedinio vietą. “Tai leidžia mums kurti įdomių dalykų, nesvarbu, ar mes pristatysime įvairias jogos instruktorių, demonstruosime dalykus parduotuvėje ir žaisime su ja. Tai tikrai įdomu mums. Tai puikus būdas susisiekti su mūsų klientais. “

Kiekviena parduotuvė suprojektuota taip, kad neatsitiktų filosofija, kurią Hudzonas tikisi, kad jos klientai galės lengviau permesti savo mėgstamus daiktus. “Mes norėjome, kad ji būtų švari”, – sakė ji, pridurdama: “Jūs galite pamatyti viską ir pamatyti, ką mes darome, ir kokiu nors būdu leiskite produktą kalbėti sau už save, o ne per daug drabužių ir rasti kažkas Mes norėjome jaustis šiek tiek ramus. ” 

Kate Hudson Opens New Fabletics Boutique
Getty Images Šiaurės Amerika

SUSIJĘS: Kaip Kate Hudsonas taip tinka? “Aš uždirbu savo asilą”, – sako ji

Naujos parduotuvės viduje Hudzonas nekantriai susidūrė su treniruočių kūriniais ir paėmė akimirką pasirašyti autografus. Grožis taip pat pasirodė “Instagram”, norint pasidalinti nuotrauka (žemiau) savo parduotuvės komandoje, rašydamas: “Naujasis Džersis buvai nuostabus! Buvo nuostabus vakaras aplankant vieną iš mūsų naujų @Fabletics parduotuvių Bridgewater, NJ! Dėkojame visiems parduotuvėje dirbančioms merginoms ir visiems, kurie atvyko aplankyti. Tiek daug meilės.”

Naujasis Džersis buvo nuostabus! Buvo nuostabus vakaras, lankantis vienoje iš mūsų naujų “@ Fabletics” parduotuvių Bridgewater NJ! Dėkojame visiems parduotuvėje dirbančioms merginoms ir visiems, kurie atvyko aplankyti. Tiek daug meilės ❤️�� #fabletics # FL2

Kate Hudsono (@katehudson) paskelbta nuotrauka

Padedamas savo broliui Oliveriui Hudsonui, daugybei eilučių talentų neseniai buvo paleista FL2, vyrų sudedamoji dalis prie linijos ir nori tęsti augimą. “Aš noriu padaryti kai kuriuos mielas aktyvius drabužius vaikams – sportinius kostiumus, dalykus, kuriuos jie dėvi, ir manau, kad tai būtų gera”, – sakė ji ir pridūrė, kad ji taip pat turi savo paminklų atidaryti daugiau parduotuvių ir net užsienyje Europoje. 

FOTO: Kate Hudsono kintanti atrodo

Hadsonas yra aiškiai ambicingas, bet ar ji visada įsivaizdavo, kad prekės ženklas taps sėkmingesnis? Ne visai. “Sėkmė, kurią turėjome, išties šokiruoja mums visiems”, – sakė ji. “Garbingai, eidamas į tai, aš tikrai norėjau tai daryti tik motyvuojant moterims, kad jie galėtų jaustis gerai ir nori, nustatyti savo tikslus ir atrodyti mielai tai padaryti”.