Kate Hudson paaiškina, kodėl ji kirpina savo plaukus į lobis ir ar ji grįš į ilgą laiką

Kate Hudson yra taip norėdamas rizikuoti, ji persijungė į šukuoseną Davidą Babaii ir pernelyg keletą valandų iki 2016 m. “Auksinių gaublių” pataikymo į raudoną kilimą pakeitė savo nuostabias blondines spynos į sportinį lobį. Rezultatai buvo akivaizdžiai verti naudoti “Snapchat” atkūrimo mygtuką (ji paėmė visą socialinės žiniasklaidos priemonės ir “Instagram” procesą), tačiau mes stebėjome, kokia buvo jos naujojo išvaizdos įkvėpimo idėja. Laimei, mes sukūrėme atsakymą.

“Gegužės pradžioje pradėsiu filmuoti Richard Pryor projektą. Man teko turėti trumpus plaukus, ir aš norėjau priprasti prie jo. Taigi aš maniau: “Aš tiesiog ketinu pjaustyti, kad turėčiau pora mėnesių, kad būčiau pripratę prie jo ir pamatyti, kaip jaučiuosi”, – sakė ji Stiliuje. “Tada pamatysime, kas dar vyks”.

SUSIJĘS: Kaip Kate Hudsonas taip tinka? “Aš uždirbu savo asilą”, – sako ji

Ar Hudsonas taip pat praleidžia savo ankstesnį kelią “žemiau pečių”? “Ne dabar, ne. Ne. Ne visi, – prisipažino ji. Nemanykite, kad tai nereiškia, kad jos trumpas stilius yra nuolatinė įranga. Kalbant apie tai, ar ji grįš į ilgąsias spynos: “O, taip, tikrai”, – sakė ji. “Prašau, aš turėjau ilgų plaukų, jūs žinote … Aš tik išlaikysiu visus spėlioti”.

– Pateiktas Brandi Fowler pranešimas