Kate Bosworth sako, kad šis “Supermodelis” įkvėpė “Iconic” paplūdimio bangas “InStyle” apdovanojimuose

Jei žodynu ieškojote “plaukų tikslų”, greičiausiai pamatysite Kate Bosworth nuotrauką. Jos minkšti paplūdimio plaukai patraukė žiūrovus, nes ji bangomis bangomis Blue Crush, ir nuo to laiko ji buvo stilistai ir plaukų priežiūros specialistai.

Tačiau tokio stiliaus įgijimas nedelsiant pasitraukė, ir jai prireikė eksperto, kuris padėjo jai susirasti – savo draugui ir 2017 m Stiliuje Apdovanojimai “Metų nugalėtojas Harry Josh”. Abi iš pradžių suvienijo nedidelę pagalbą ir įkvėpimą iš nieko, išskyrus Gisele Bündcheną.

tk
Stefanie Keenan / Getty Images

“Harry ir aš dirbo kartu beveik 15 metų. Man buvo 19 metų, ką tik filmavau Blue Crush, ir aš atsidūriau Holivudo ir mados sūkuryje. Kas aš norėjau savo “glam” komandoje? “Bosworthas sakė Stiliuje Apdovanojimai, pateikiant Joshui garbę. “Nors buvau tiesiog priskirdamas savo bangas, tai dar viena banga mano galvoje. Turėjau tik vieną klausimą: kas yra atsakingas už tas bangas? Jūs žinote, šie lengvi seksualūs bangos.” Gisele bangos “.

tk
Jonathan Leibson / “Getty Images”

Kai Džošas padėjo jai pagaminti bangos, ji tapo rungtynėmis, kurios buvo sukurtos plaukų priežiūros danguje. 

“Harry suteikia daug daugiau nei tiksliai, kaip jo gabalai ar paplūdimys į jo bangas. Jis yra kūrybingas kiekvieno žodžio prasme. Jis visada žino, kas pasitiks jus, o Haris turi nuostabų sugebėjimą suteikti moterims teises ir suteikti jų įrankiai atrodyti geriausiai, “sakė Bosworth. 

SUSIJĘS: Selena Gomez ir Demi Lovato. Epasinis susivienijimas Stiliuje Apdovanojimai 2017 m

Aktorės atveju, tai ne tik apie plaukus ar estetiką, bet ir tai, kas daro Joshą ypatingą. 

SUSIJĘS: Aš esu apsėstas: Haris Džošas 2-in-1 curling geležis

“Jis neapsiriboja Hario plaukų priežiūra, jis tik rūpi, – pasakojo Bosworthas. “Taigi, jaunai 19 metų mergaitė, naujai pristatyta pramonei, kurią galima lengvai suvokti kaip” jūs negalite sėdėti su mumis “, – Haris buvo šypsosi šviesos spindulys, kuris sakė:” visada galite sėdėti su manimi “. Ir jis niekada nepasikeitė. “

– praneša Kim Peiffer