Kat Von D’s Raudona vestuvių suknelė yra Lydia iš Beetlejuice. Susitinka, taip pat Kat Von D

Kat Von D iš tikrųjų pasirodė su “Kata Von D’ed”.

Remiantis jos išankstiniu vestuvių dovana svečiams – raudonos spalvos žvakė su apverstu kryžiuku ant jos ir pasirinktini juodi “En vida y en muerte” lūpų dažai – aišku, kad “goth glam” buvo jos žaidime pavadintas žaidimas antroji vestuvių malda muzikantas Leafar Seyer šią savaitę. 

Taip, nes vienos vestuvių nepakanka, tatuiruočių atlikėjas ir jos muzikantas beau, kurie tikisi, kad pirmasis vaikas dar kartą susiedamas mazgą, garbindamasis visais kooky ir baisu. 

Po poros valandų aš einu per praeitį su mano gyvenimo meile @ thekatvond ❤️ EN VIDA Y EN MUERTE ��

“Leafar Seyer” (@ purkštuvai) bendrai naudojama žinia apie

Menininkas nešiojo raudoną spindulinį didenciją “Juodieji raguoliai” kartu su pareiškimu “raudona Majesty Black”, kuris buvo “Kat Von D” su Lydia Deetz iš Vabalų sultys, žemyn iki apsukos, išsamiai apmuštos ant apykaklės.

Ar netikėk mus? Patikrink tai sau. 

Kat Von D Beetlejuice Wedding
Thekatvond / Instagram, Kolekcija Christophel / Alamy Nuotrauka

Tradiciškai nuotaikai vestuvių dieną dėvėjo balta, kurią sukėlė beveik prieš 180 metų, kai pati karalienė Viktorija pasirinko savo vestuves balta šilko-satino. Laikas. Tuo metu tai buvo labai neįprastas pasirinkimas, sugadinęs status quo.

Jūs žinote, kas buvo įprasta? Raudona.

Nė vienas šienas nėda nesvarbu, kas yra jūsų meilužis, ir jūsų gyvenimo būdas, ir jūsų gyvenimo būdas, ir jūsų gyvenimo būdas, ir jūsų gyvenimo būdas, ir gyvenimo būdas, ir gyvenimo kokybė, ir jūsų gyvenimo kokybė, ir jūsų gyvenimas. Rafaelis ir Katherinas ❤️ įvertinimas ❤️

Dave’as Parley’as (@ Daveparley) paskelbtas įrašas

Tokia grazi emocinga diena šiandien. Rytoj, @prayers ir aš turėsime vestuvių ceremoniją mūsų artimiesiems + šeimai. Tai buvo saldiausia, labiausiai streso patirtis, kur mes tęsiasi įsimylėję vienas kitą, vėlgi, kiekvieną dieną skaičiuojant. Tai yra 3 gvazdikų nuotrauka, kurią mūsų brangūs draugai @majestyblack atnešė mums šią naktį po mūsų repeticijos ir garso patikrinimo. Raudonieji gvazdikai yra @prayers mėgstamiausia gėlė, ir 3 atstovauja jam, aš ir mūsų saldus berniukas, kurį pridedame prie mūsų šeimos. Viskas, ką galiu dabar pasakyti, yra tas, kad esu tiek dėkingas mano brangiesiems draugams ir mano saldus vyrui. ❤️ Galiausiai, ačiū jums visiems už meilę ir suprasti, kad nuo rytdienos, greičiausiai, mes greičiausiai pasitrauksime nuo mūsų telefonų tam tikrą laiką, kad būtume kiek įmanoma tokioje gražioje dieną. X

Paskelbta Kat Von D (@ thekatvond)

SUSIJĘS: “Kat Von D” yra nėščia su savo pirmuoju vaiku ir ji jau pasirinko vardą

Kas žinojo, kad grįžta į raudoną, labiau atitinka istoriją? Nepaisant to, atrodo, kad tai nėra priežastis, dėl kurios pasirinko Von D ir Seyer. 

“Raudonieji gvazdikai yra” @prayers “mėgstamiausia gėlė, o 3 atstovauja jam, aš ir mūsų saldus kūdikis, kurį mes pridedame prie savo šeimos”, – Kat Von D rašė Instagram prieš vestuves. “Viskas, ką galiu dabar pasakyti, yra tas, kad esu tiek dėkingas mano brangiesiems draugams ir mano saldus vyrui. : širdis: Galiausiai, ačiū jums visiems už meilę ir suprasti, kad nuo rytdienos, greičiausiai, mes greičiausiai pasitrauksime nuo mūsų telefonų tam tikrą laiką, kad būtume kiek įmanoma tokioje gražioje dieną. X. ” 

Manome, kad Lydia Deetz pritartų.