Kat Graham savo naujajame 90-ųjų “Throwsback” albume “Roxbury Drive”

Su “Limited Too” grąžinimo, Šiurpuliukai, ir klasikinių “Nickelodeon” TV laidų, akivaizdu, kad mes pasiekėme didžiausią 90-ųjų cravings. Dainininkas ir dainų autorius Vampyro dienoraščiai aktorė Kat Graham uždaro sandorį su savo nauju albumu, Roxbury Drive, kuris yra optimistiškos šokių takelius ir R & B atspalvius lėtai, kad sukelia tokią stiprią nostalgiją dėl apleistų dienų kad bEskuok dulkes nuo savo JNCOs ir šokių, kaip tu esi “Destiny” vaiko muzikos vaizdo įraše.

26-erių šveicarų gimtoji chanteizė, veikusi nuo šešerių metų ir išleidusi savo debiutinį EP, Prieš sieną, 2012 m. iš tiesų minėtą dešimtmetį paminėjo “bebaimios moterys” kaip jos pagrindinės muzikinės įtakos. “Aš užaugau su viena mama, todėl man buvo įkvėpta jų pasiekimų” ji pasakoja Stiliuje. Iki albumo išleidimo mes kalbėjomės su Graham, kuris pasidalino jaukiu “90s”, savo mėgstamiausių senosios mokyklos tendencijomis ir dar daugiau.

Tu esi vaikas nuo 90-ųjų, ir Roxbury Drive aiškiai įtakoja šio dešimtmečio R & B. Kas augo kai kurie iš jūsų mėgstamiausių menininkų?
Akivaizdu, Babyface. Princas, Madonna, Janet Jackson, ir Dženifer Lopez taip pat buvo didelis man. Nuo to laiko yra tiek daug nuostabių popovių, ypač moterų. Tai iš tikrųjų išreiškė stiprų jausmą galios suteikimui ir beprasmišką liežuvį, kuris visada buvo su manimi rekonuojamas. 

Ar jūs kada nors matėte bet kurį iš jų kartu?
Deja, neturėjome pakankamai pinigų, bet dabar žaisiu pasivijo. Aš jau mačiau Janetą ir J.Lo. Gyvi pasirodymai visada jaučiasi tokia akimirka su visais kostiumais ir teatro. As manau Aaliyah ir jos baggy Tommy Hilfiger kelnės. Mada buvo tokia moterų štapelė.

Ar mada yra neatskiriama jūsų muzikinio akto dalis?
Dabar, kai sutaupėu pinigų, man pasisekė, kad galėčiau nusipirkti kai kuriuos 90-ųjų dešimtmečio archyvinės mados kūrinius. Right now, I’m super į Jean Paul Gaultier, Thierry Mugler, Versace, ir “Dolce & Gabbana”. Visi jie nebijo nei papuošalų, nei struktūrizuotų daiktų. Jūs tikrai turite eiti medžioti gerus dalykus. 

SUSIJĘS: kaip Jasonas Derulo mokosi už savo shirtless muzikos video su Jennifer Lopez

Kur tu apsipirk?
Vintage boutiques like Prisikėlimas ir Dešimtmečiai yra puikus, bet tu turi būti nusiteikęs. Tai daug pigiau turėti stilistą.

Kokios yra jūsų mėgstamiausios 90-ųjų tendencijos?
Aš myliu kietą braletą, suporuotą su aukšto stiliaus žanru, galbūt su “Chanel” kelnaitės ir gera platforma batų.

Ar tiesa, kad jūs buvote atsarginė “Missy Elliott” šokėja?
Aš vis dar svajoju būti kitokia Missy Elliott. Ji buvo vienintelė moteriškoji prodiuserė, kuri tuo metu buvo garsi. Man tai buvo tokia didelė akimirka, ir aš visada minėjau ją kaip pagrindinį pavyzdį, ką gali pasiekti moteriškas prodiuseris.

NUOTRAUKOS: “90-uos tendencijos, sugebančios sugrįžti

Tu padarei muzikos inžinerijos mokyklą Muzikantų institute. Ką tu čia mokėsi??
Kaip dirbti “Pro Tools” ir atlikti įvairius įskiepius – viską, kas yra iš “MicA” būgnų komplekto, prie įrašų albumų. Tai buvo vienerių metų programa.

Koks buvo jūsų tikslas šio albumo kūrimui pats?
Aš norėjau, kad tai būtų apie vieną konkretų asmenį ir gerą bei blogą, kurią vienas mane išleido. Šiandien girdėjote tiek daug įrašų, kurie skamba kaip milijonas skirtingų žmonių. Aš norėjau, kad energija jaustų darnią ir sklandžiai jaustis vienodi.

Kaip jūs subalansuojate įrašymą ir filmavimą Vampyro dienoraščiai?
Aš tiesiog nustojau dirbti. Laimei, mes turime ansamblį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama skirtingoms siužetoms, o tam tikruose epizoduose aš sunkiau nei kiti. Tai geroji situacija, nes ji leidžia man iš tikrųjų gauti muzikos dalykų.

SUSIJĘS: Nina Dobrev karšta rožine bikini šildo Šv. Tropezą

Ką galime tikėtis iš artėjančio sezono?
Daug veiksmų. Su Jelena dingo, yra prasmės, kad niekas nėra saugus. Jų praradimas yra didžiausias dalykas, kuris kada nors įvyks šou, todėl grįžęs pamatysite daug lakesnius simbolius. Mes grįžti tuo metu, kai eretikai perima Mystic Falls, ir bus daug naujų piktadarių moterų. Tai bus labai įdomu. 

Žiūrėkite toliau pateiktą “Paslapčių” vaizdo įrašą ir nusipirkite Roxbury Drive Inn (10 USD) iTunes Store.

Šis pokalbis buvo aiškinamas ir sutrumpintas.