Kas yra tinkamas mielas: Alberto kūdikio kačių viską pakeičiančių drabužių komplektas

Vieną dieną jis yra “Beanie” sporto riedlentė pro ir kitą, atsipalaidavęs spa bhaktas jaukioje rūbinėje, arba apsirengęs nėščiomis liemenėmis ir lanku. Susitikti Alberto kačiukas, mėlynakis trumpaplaukis munchkin katinas iš Los Andželo.

Nuo praėjusio spalio mėnesio žavinga katė greitai pakilo į “Instagram” šlovę ir jau sukaupė daugiau nei 62 000 pasekėjų. Beveik kiekvienas jo nuotraukas išreiškia skirtingą asmenį per mielas mažas aprangas, kurias mes randame tiesiog nenugalimas. 

031615-what-right-meow-embed1.jpg
Instagram / @ albertbabycat

Priklauso tėvams Christine Look ir Sandeep Gupta. Albertas buvo pasirinktas iš Orange County, Kalifornijos valstijos veislyno. “Kai mes jį pamatėme pirmą kartą, mes bandėme nuspręsti, ar gauti jį ar jo seserį. Albertas atrodė silpnas ir mažas, nes jis buvo šiukšlių rudas, o kiti katės atrodė daug stipresni ir sveikesni: “Pasakyk sako Stiliuje.

“Mes žaidėme su Albertu, naudodamiesi katės žaisliuku, ir jis nukrito atgal, nukreipdamas galvą ant grindų garsiai. Bet mes jį atrinkome, nes jis buvo labai malonus ir žinojo, kad jis bus vaikystės katė amžinai “, – sako ji. Pora pavadino “furball” po to, kai Albertas Einšteinas tikėjosi, kad jis taps šiek tiek stipresnis, kaip ir genijus. Nepaisant to, jis yra mylimas už jo draugišką prigimtį ir mellow elgesį.

SUSIJĘS: Jūs niekada nematėte kačių juvelyrikos modelio kaip vertingo kaip šis

031615-what-right-meow-embed2.jpg
Instagram / @ albertbabycat

Dabar vienas su puse metų Albertas yra naudojamas keisti savo temas ir modeliavimas nuotraukoms. Naujų aprangos idėjų kūrimo procesas – tai platus “Look” procesas, kuris pirmiausia galvoja apie savo katės kostiumo idėją, tada daugiau apie tai tyrinėja naršydamas žiniatinklyje arba apsipirkdamas parduotuvėse. Ji netgi sukūrė savo “#ootd”, kad būtų panašūs į filmo simbolius, įskaitant Batman, Haris Poteris, ir WoodyŽaislų istorija. Žiūri sako: “Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų, kai Albertas virsta, – tai pamatyti, kaip jis atrodytų, jei jis būtų kitas gyvūnas – čia jis yra žiaurus liūtas”:

031615-what-right-meow-embed4.jpg
Instagram / @ albertbabycat

SUSIJĘS: susipažinkite su “Alice” ir “Finnegan”, labiausiai švenčių dienos katėmisDauguma Alberto drabužių iš tikrųjų susideda iš lėlių drabužių ar šunų drabužių. Tarp šūvių kačiukas mėgsta valgyti, elgiasi – tiki ar ne, jo mėgstamiausias maistas buvo bananas. Nors dabar jis nori užkąsti sausais jūros dumbliais, žemiau esanti nuotrauka rodo, kad katė ieško vaisių ryškiai geltoname ansamblyje. “Jis atrodė vienišas čia kaip bananą, ir mes nusprendėme gauti jam arbūzą, kad jie galėtų būti geriausi draugai”, – sako ji..

031615-what-right-meow-embed5.jpg
Instagram / @ albertbabycat

“Mes tikimės, kad Albertas vienos dienos žvaigždute daugybėje filmų su tokiais šventaisiais kaip Danielis Craigas ir Bradas Pitas”, – sako “Look”. Mes tiesiog negalime laukti, kol pasirodys ateityje “Albert Baby Cat”! Sužinok daugiau apie savo “Instagram” komplektus (@ albertbabycat) ir sekti juo Facebook ir Twitter.

NUOTRAUKOS. Žr. “Cutest Celebrity Pets”