Kas yra tinkama Meow: Pažymėkite “Hello Kitty” 40 metų sukaktį su šiomis “Supercute” prekėmis

Geriausiai žinomas už šypsenų susidūrimą, “Hello Kitty” nuo 1974 m. Skleidžia pasaulį laimę, draugystę ir įdomus pasauliui. Dabar po keturių dešimtmečių patronuojanti bendrovė “Sanrio” patiekiasi su 40 metų sukaktuvu. Ir nors ji buvo patvirtinta, kad ji nėra katė, tačiau maža mergaitė (kuri stovi penkių obuolių aukščio!), Ji vis tiek yra mėgstama. “Mes minime 40-ąsias metines su svarbiausiais įvykiais, patirtimi ir ypatingais produktais, kuriais galima susisiekti ir padėkoti gerbėjams, ir švęsti” Hello Kitty “patrauklumą.” Sanrio “prezidentas ir vyriausiasis operatyvinis pareigūnas Janet Hsu sakė. Šie įdomūs planai apima “super” gerbėjų susitarimą, muziejaus eksponavimus, specialias knygas ir puikų bendradarbiavimą produktų srityje – perskaitykite penkių mūsų “Faves” leidimams!

SUSIJĘS: Pažiūrėkite Donaldo “Drawbertson” Robertsono “Cool Cat” iliustracijas!

1. “Sanrio” ir “Dylan’s Candy Bar”

102114-wrm-embed-1-480.jpg
Mandagumas (3)

Mergaičių, meno ir pop kultūros saldainių asortimentą sudaro aukso padažai, šokoladiniai saldainiai, cukraus slapukai ant maišelių ir marškinėlių. “Šis supercute bendradarbiavimas pabrėžia saldaus ir spalvingo abiejų prekių ženklų pusę ir siūlo gerbėjams” yummy “patiekalų bei gyvenimo būdo produktų asortimentą,” – sakė Hsu. (Nuo $ 4 iki $ 40; dylanscandybar.com)

2. Sanrio ir Sefora

102114-wrm-embed-2-480.jpg
Mandagumas

Šios garbingos pagyrimų kolekcijos elementai yra tokie kūriniai kaip “pop-up party”, “paletė”, “ruby” rankinis veidrodis ir trio lūpų balzamas. Taip pat “Hello Kitty” pasakiško 40-osios garbės garbei – tai makiažo maišelis, panašus į nuo 1974 m. Išminuotą monetų piniginę, kuri pradėjo pop muzikos legendos palikimą – mes negalime gauti pakankamai blizgančio sidabro korpuso ir žvaigždžių dizaino užsegimo! (Nuo $ 20 iki $ 195; sephora.com)

3. Sanrio ir Minnetonka

102114-wrm-embed-3-480.jpg
Mandagumas

Pasimėgaukite šiais riboto varianto “Minnetonka” mocaziniais, įdomiais pasivaikščiojimais prekės ženklo klasikiniame “Hello Kitty” išskirtos piktogramos. Dar daugiau, kolekcija taip pat yra bootio stilių su skirtingais metaliniais akcentais ir dekoratyviniais lankais, prieinamų moterims ir mergaitėms. (Nuo 40 iki 70 dolerių; sanrio.com)

SUSIJĘ: Nauja knyga, skirta Karlo Lagerfeldo “Cat Choupette”!

4. Sanrio ir Chan Luu

102114-wrm-embed-4-480.jpg
Mandagumas

Kalbėk apie žaismingą šventę! “Hello Kitty x Chan Luu” kolekcijoje yra odinių apyrankių apyrankės, rankogaliai ir sluoksniuojančios karoliai su pasirinktais elementais, akcentuotais Swarovski kristalais, žavinga žavesio, smulkių nėrinių ir pusbrangių akmenų. (Nuo 80 iki 208 dolerių; chanluu.com)

5. Hello Kitty, Hello 40: A 40th Anniversary Tribute

102114-wrm-embed-5-480.jpg
Mandagumas

Apie “Hello Kitty” kolekciją pasakoja 40 didžiausių gerbėjų, nuo menininkų iki žaislų kūrėjų – puikiai tinka skaityti naktį, knyga paliks jums svajoti apie savo saldaus šešių suvynioti veidą ir mažas raudonas lankas. ($ 30; amazon.com)

102114-wrm-embed-6-480.jpg
Mandagumas

NUOTRAUKOS: Ar galite suderinti šių žavių šunų savo dizainerio tėvams?