Kas yra Tiffany Haddish grynoji vertė?

Tiffany Haddishas tapo sinonimu su relatable punch linijomis ir geru laiku.

2017 m. Ji išaugo iki šlovės, nes ji vaidina svarbų vaidmenį Mergaičių kelionė (jis uždirbo 126 milijonus dolerių kasoje), jos kolekcija asmeninių esė vadinamas Paskutinis juodasis vienaragis, plius faktas, kad ji nuolat dėvėjo 4 000 dolerių balto Aleksandro McQueeno suknelę beveik kiekvieną didelę progą, įskaitant Šeštadienio vakaras gyvai, kur jos priėmimo pareigūnai patenkino net sunkiausių kritikų. Mėgaukitės “Beyoncé”, “Drake” vaizdo įraše “Nice for What”, ir “ LAIKAS 100 sąrašas ir jūs turite sau receptą, kad sukurtumėte sąrašą.

Tiffany Haddish Lead
Roy Rochlin / Getty Images

Dabar “Haddish” užsitarnavo dar vieną laimėjimą: “2018 m. MTV Movie & TV Awards” prizininką, kuriame pristatys tokius atlikėjus kaip “Mustard” ir “Nick Jonas” bei tokius pranešėjus kaip “Zendaya”. Paprastas ir paprastas: ji pagaminta. Bet ar yra skaičiaus būdas apskaičiuoti, kaip sėkmingai tapo “Haddish”?

“Haddish” lėšos sunkiai apskaičiuojamos, tačiau nepatvirtinti skaičiavimai rodo, kad jo grynoji vertė yra apie 2 milijonus dolerių. Be to, kad uždirbsite pinigus iš savo vaidmens Mergaičių kelionė ir ankstesnius veikiančius darbus parodose kaip “OWN” Jei mylimas tu neteisingai ir NBC “Carmichael” šou, ji taip pat išleido sėkmingą “2017 Showtime” specialų raginimą Tiffany Haddish: ji pasirengusi! Nuo Holivudo iki Hood! ir įmaišėme savo 2018 #SheReady kelionę gegužės mėnesį.

SUSIJĘS: Tiffany Haddish buvo mados superžvaigždė visiems 2017 m

Žvaigždė neseniai užfiksavo “Netflix” pasiūlymą dėl ypatingos komedijos, kurioje ji gandai uždirba 800 000 JAV dolerių (nepaisant kritikų, kad ji priėmė mokestinį patikrinimą pernelyg mažai). Kiti 2018 m. Darbai apima pasirodymus TBS Paskutinis OG ir vaidmenį “Universal” filme Naktinė mokykla, plius būsimi vaidmenys Virtuvė, laikina (ji bus vykdomoji prodiuserė), ir Priesaika. Ji taip pat bus žvaigždė Tylerio Perry’s Sąrašas, ir, jei to nepakaktų, ji sausio mėnesį išplatino pirmąjį svarstymą su “HBO”.

Ironiška, kad Haddish jaudinosi savo garsios grynosios vertės metu SNL išvaizda praeitą rudenį, sakydama, kad ji “nemato šių pinigų. Kur tai yra 2 milijonai dolerių? Ką turiu padaryti, kad gautų 2 milijonus dolerių? “

Dėka savo užimta 2018 m. Lentelei, atrodo, kad šiais metais ji pamatys “Benjamino” lenktynes.