Kas yra Sarah Hay? Susipažinkite su “Starz’s New Drama Flesh & Bone” balerina

Ballerinas turi akimirką dabar. Po penkerių metų Juoda gulbė karščiavimas nulūdo Ameriką, popkultūroje yra naujas baleto banga. Žinoma, yra Misty Copeland, kuris birželio mėnesį tapo pirmąja juodosios pagrindinės šokėja Amerikos baleto teatro įmonės istorijoje. Taip pat buvo ir dokumentinis filmas, 422 baletas, atlikęs Justino Peck’o kelionę kaip šokėjos pasirodžiusio choreografė Niujorko baleto teatrui.

Ir dabar, fikcija seka kostiumą. Naujausias “Starz” dramos, Mėsa ir kaulas, premjera, sekmadienis, lapkričio 8 d., yra nauja ribotoji serija, kurioje daugiausia dėmesio skiriama psichinei dramai ir intensyvumui, kuris vyksta užkulisiuose Niujorko kompanijoje. Ji turi visą psichologinį išpūstą beprotybę Juoda gulbė– iš dalies dėka kūrėjas Moira Walley-Beckett, buvęs Breaking Bad rašytojas – tik aštuonių valandų epizodų televizijoje. 

Serijos centre yra Claire, kurią vaizduoja reali balerina Sara Hėja, kuri šiuo metu yra Vokietijos Semperoper baleto solistė. Klaidos istorijoje pasirodė trauminė istorija, o skulptūroje yra ne tik tai, kas vyksta intensyvaus scenos praktikų metu, bet ir prasiskverbusi šeimos dramos fone. Per kiekvieną epizodą, atrodo, kad ji bet kuriuo metu gali sudaužyti ašaromis. Tai tamsi ir depresiška, tačiau sunku nulupti.

Fotografija By Myles Aronowitz
Myles Aronowitz

Tikrojo gyvenimo metu 28-erių metų Prinstonas, gimtoji Niu Džersis yra daug labiau pagrįstas nei jos charakterio, nors gali jaustis taip, kad iš tikrųjų vyksta baleto pasaulyje. “Aš turėjau daug kovoti, kaip ir Claire”, – pasakojo Hay per interviu gruodžio mėnesio klausimu, kioskų laikraščiuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui, kuris prasideda lapkričio 13 d. “Bet tai yra, kai mano pasitikėjimas kyla iš”, “on-and-off”.

Slinkite žemyn, kad sužinotumėte daugiau apie Šieną ir sužinotumėte, kaip tikra šou yra, kaip ji prisijungia prie jos charakterio ir kodėl jos ekrano nuogumas yra laimėjimas.

Parodoje daugiausia dėmesio skiriama profesionaliam šokio pasauliui. Kaip tikras gyvenimas yra?
Tai autentiškas, nes visus balerinus žaidžia tikri šokėjai. Aš šoko, nes man buvo 5 metai ir nuėjo į Amerikos baleto mokyklą, esančią Linkolno centre, esančiame 7-ame. Su šou, jūs gausiai gausite tai, ką kasdien pamatysite šokių pasaulyje, taip pat visus simbolius ” asmeninis gyvenimas.

SUSIJĘS: Žiūrėkite “Misty Copeland” įkvepiančią kelionę Balerinos pasaka Priekaba

Televizijoje yra daug šokių šou, tačiau tokių dramų nėra. Kaip tai tinka?
Mane sunku stebėti viršaus šokio realybės šou. Tikroji dramos mūsų pasaulyje yra kur kas daugiau emocinės, asmeninės ir ekstremalios. Yra manipuliacija ir paslėpta vieta. 

Fotografija By Myles Aronowitz
Myles Aronowitz

Ar tai atsitiko su tavimi? 
Taip. Aš buvau patyčiamas daug kaip vaikas. Vienu metu mano šokių mokyklos kito studento motina rašė direktoriui laišką, kad aš vaistų, o tai netiesa. Tai tikrai šmeižikiškas pasaulis. Tačiau tuo pačiu metu niekas neleidžia plunksnų iš jų odos.

Tai tiesa. Parodoje galite pamatyti, kaip gali būti intensyvus baletas. 
Užkulisiuose vyksta daugybė mados, pavyzdžiui, šokių avarijos ir streso. Tai atsitiks su manimi. Kartais aš galiu taip pabrėžti, tada aš einu ant scenos su didžiuliu šypsena mano veidui. Kai tik aš išjungsiu, aš isiksuoju, nes aš taip nervinau. Tada grįšiu ir vėl šypsokis. Jūs tiesiog turite stumti save per adrenalino. Jūs taip sunkiai dirbate tik kelias parodas, taigi, jei sugadinsite juos, tai atrodys kaip nesėkmė.

Taigi, jūs padarėte klaidų? 
O taip! Aš jau nukrito ant veido. Jums tiesiog reikia atsinaujinti. Aš padariau keletą gražių epinių klaidų, kurios nepastebėtos ir aš nenoriu niekam papasakoti. Direktoriai gali padidinti intensyvumą. Aš netgi buvo šaukiami direktorių, nes mano batai nebuvo tinkamos spalvos scenoje.

Kūnas and Bone 2015
Patrick Harbron

SUSIJĘS: Ką norėtumėte dalyvauti Niujorko baleto šventės šventėje

Ar jūsų praeitis padeda jums prisijungti prie jūsų dažnai iškraipytu personažu, Claire? 
Taip, tai buvo lengva naudotis savo emocijomis. Aš tikrai labai kritikuoju apie save, ir aš daug savo asmeninės patirties norėjau būti labiau nusiminusiam už vaidmenį. Tai kaip aš įgijau pasitikėjimą. Jei jūs turite paimti iš žmonių, kad susitvarkytumėte, įsivaizduokite save iki tam tikro lygio, kad daug žmonių, kurie nekalba, nesieksite.

Kalbėdamas apie pasitikėjimą, serija neria į sunkius klausimus, tokius kaip nuogumas ir kūno įvaizdžio kova.
Tai daro, bet man nesigėdija parodyti, kad myliu būti moteris. Moterys turėtų būti patenkintos savo kūnais. Nebijok savęs yra labai galingas.

Kas nustebins mus apie jūsų baleto gyvenimo būdą?
Aš labiau normalus žmogus nei baleto šokėjas. Aš neužmušiu savo plaukų kukurūzų 24 valandas per parą ir geriu alų.

Sarah Hay at the Flesh and Bone Premiere in NYC
Brent N. Clarke / FilmMagic

Taigi, koks jūsų mėgstamiausias baletas atlikti?
Viskas pagal William Forsythe. Jis šiuolaikinis choreografas ir labai mokslinis. Tai reikalauja daug proto kontrolės. Jūs turite rasti būdą, kokia yra jo gabalų beprotybė.

SUSIJĘS: Amerikos baleto teatro 75-osios jubiliejaus proga

Ir kiek pirouetų galite padaryti iš eilės?
Mano geriausia forma aš padariau septynias.

Mėsa ir kaulas premjeros sekmadienį, lapkričio 8 d. “Starz”. Žiūrėkite žemiau esančio serijos priekabą.