Kas yra Kourtney Kardashian Vaikų vardai?

Nauji tėvai Kylie Jenner ir Travis Scott pavadino savo mažyliu Stormi, o visuomenė yra alkana dėl išsamesnės informacijos apie monikerį. Kalbant apie kodėl pora pasirinko vardą? Daugelis žmonių nori atsakyti į didelę seserio Kourtney kūdikio vardą.

Vyriausias Kardašianos sesuo yra motina trims vaikams ir nuo 2009 m., Kai ji pirmą kartą pasveikino sūnų Masoną Dashą Disicką (dabar 8) su tuo metu partneriu Scott Disicku. Netrukus atėjo dukra Penelope Scotland Disick, dabar 5, ir sūnus Reign Aston Disick, 3, kurie atvyko 2014 m. Gruodžio mėn..

Kourtney Kardashian
John Sciulli / Getty

Kai ji pasveikino savo trečiąjį vaiką, ji paaiškino, kaip atėjo karaliaus vardas. Kalbėti su Žmonės, ji sakė: “Aš niekada nesu tikiu [su vardais], kol jie gimę”.

Tačiau šis monikeris buvo tvirtas varžovas, nes ji nusprendė dėl savo pirmųjų dviejų vaikų. “Aš iš tikrųjų turėjo pavadinimą į mūsų sąrašą su Masonu. Tada su Penelope turėjau jį sąraše, bet parašiau R-A-I-N. “

Kadangi ji buvo įsitikinusi, kad Kareivis buvo “mergina pradžioje”, Kardašianas ketino naudoti originalų pavadinimą. Tačiau, kai ji sužinojo, kad laukia dar vieno berniuko, ji tiesiog užbaigė greitą rašybos keitimą. Atrodo, trečią kartą yra žavesys.

“Aš myliu”, – sakė ji apie savo sūnaus vardą.

Dabar svarbūs klausimai: ar tai atsitiko su Kylie? Ir buvo Stormi vardas kada nors “Storm-Y”?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 24