Kas yra Josh Kushner, Karlie Klossas “New Fiancé”?

Žaibo greito įsitraukimo tendencija gali pasitaisyti daugumoje jauno Holivudo, tačiau Karlie Kloss yra išimtis. Po santykinai ilgų šešerių metų santykių modelis antradienį paskelbė, kad ji ir Josh Kushner yra oficialiai įdarbinti.

“Aš myliu tave daugiau nei aš turiu žodžių išreikšti. Joshas, ​​tu esi mano geriausias draugas ir mano draugė, aš negaliu laukti amžinai kartu. Taip milijoną kartų”, – rašė ji Instagram..

Aš myliu tave daugiau nei aš turiu žodžių išreikšti. Joshas, ​​tu esi mano geriausias draugas ir mano draugė. Aš negaliu laukti amžinai kartu. Taip milijoną kartų daugiau nei ��

Karlie Klossas (@karliekloss) bendrai paskelbta nuotrauka

Tai visi saldūs ir įdomūs, tačiau tiems “Kloss” gerbėjams, kurie kažkaip neturi savo santykių šuolio, taip pat yra geriausias laikas kažką kasti, kad kas nors šį Džosų vaikiną. Laimei, mes padarėme sunkią dalį už jus. Perskaitykite, ko jums reikia žinoti apie būsimą p. Karlie Klossą.

Taip, jis susijęs su Jaredu Kushneriu.

Paimkime tai iš anksto: Josas yra Jaredo jaunesnis brolis. Jaredas, 37 metų, šiuo metu yra Prezidento Donaldo Trumpo patarėjas Baltųjų rūmų rūmuose, o taip pat vedęs Ivanką Trumpą.

Tai tikras būdas pagyvinti šeimos susibūrimus.

Kas is Josh Kushner lead
Alo Ceballos

Bet jis turi skirtingas politines pažiūras nei Jaredas.

Nors Jared, žinoma, yra tvirtas konservatorius, Džošas nesutinka su savo nuomone. Tiesą sakant, jis atrodo gana liberalus, ir pats taip sakė.

“Ne paslaptis, kad liberalios vertybės vadovavo mano gyvenimui ir kad aš palaikiau tokius pačius vertybes turinčius politinius lyderius”, – sakė jis interviu su “Forbes”.

Galbūt jūs daug nežinote apie jį, nes jis ir “Kloss” palaiko ryšius su asmenimis.

Su “Kloss” ir “Kushner” nesitikima, kad pamatysite daug PDA ar mielas viešas meilės deklaracijas a la Ariana Grande ir Pete Davidson. Kodėl? Nes jie taip pat nori.

Su gimtadieniu myliu + mano geriausias draugas Visatoje. Myliu tave daugiau nei aš galiu išreikšti @ joshuakushner ❤️

Karlie Klossas (@karliekloss) bendrai paskelbta nuotrauka

Karolina Herrera visada sako: “Moteris, kuri yra atvira knyga, yra nuobodi”, – sakė “Kloss”, sakydamas: “Tai ne taip, kaip aš kada nors norėjau būti tokioje paslaptyje kaip mano privatus gyvenimas. Pramogos Tonight. “Jokio paslapties nebėra. Žinau, mano gyvenime, kas man tikrai svarbu. Aš nesistengiu paslėpti to nuo pasaulio, aš tiesiog norėčiau turėti privilegijuotą asmeninį gyvenimą. Tačiau neturiu nieko paslėpti. “

SUSIJĘS: “Whoa”, “Karlie Kloss” iš tikrųjų atvėrė ilgą vaikiną Joshą Kushnerį

Jis dalyvavo kovo mėnesį už mūsų gyvenimus ir moterų kovo mėnesį Vašingtone.

Dar vienas ryškus skirtumas tarp jo ir jo didžiojo bro, Džošas buvo pastebėtas taikinguose protestuose, kad būtų nutrauktas ginklų smurtas … ir tiesiogiai protestuoja prieš Trumpą.

#marchforourives

Paskelbta Joshua Kushner (@ joshuakushner)

Axios pranešė, kad jis net paaukojo 50 000 dolerių iki kovo mūsų gyvenimui.

Jis turi tuos pinigus dovanoti, nes jis yra rizikos kapitalistas.

Be to, kai jis buvo “Kloss’s Beau”, Džošas buvo užimtas verslo pasaulyje. Pagal Miesto šalis, jis yra įkūręs draudimo kompaniją Oscar Health, privataus kapitalo įmonę “Thrive Capital”, internetinę lošimo svetainę Votsu.com ir nekilnojamojo turto ir technologijų įmonę “Cadre”.