Kas Julia Roberts šypsosi apie visą laiką

Julija Robertsai gali būti žinoma dėl savo Mona Lizos šypsenos, tačiau ne visi žmonės supranta, kaip sunkiai ji dirba. “Lancôme” atstovė ir žvaigždė Paslaptys jų akyse, lapkričio 20 d., parodo, kaip ji puoselėja džiaugsmą iš vidaus.

Rinkis išmintingai.
Vienas iš pirmųjų žingsnių į laimę yra nuspręsti, kad norite būti laimingas ir žinodamas, ką tai reiškia. Aš turėjau daug išsamių pokalbių apie tai, kas man atrodo. Būk laiminga – tai pasirinkimas, kurį jūs darote kiekvieną dieną, kas valandą. Ir tobulinimas ir atnaujinimas yra nuolatinis siekimas.

Paimk šiek tiek laiko.
Aš skiriu joga, bet įgaliojimas priklauso ne nuo azanų, bet nuo to, kad aš galiu pasitraukti iš įtemptos dienos ir pailsėti. Tai galėjo būti ar skaitymo knyga, ar kita. Norėdami jaustis sau lengvesnis, jūs turite paleisti tai, kas jus emociškai sveria.

Išjunk.
Mes gyvename tokiame amžiuje, kai technologijos yra ir išlaisvinimas, ir pavergimas. Tėvas, ypač dirbantis tėvas, sunku atsisakyti. Kai buvau namuose su savo vaikais ir vyru [kinematografu Danieliu Moderiu], tai nuolatinis mankšta, leidžiantis atsijungti.

SUSIJĘS: Žiūrėkite Julia Robertso “Changing Looks”

Būk stiprus ir sąžiningas.
Aš stengiuosi mokyti savo vaikus reaguoti empatija, kai kas nors yra nepatogus. Jei kas nors jaučia skausmą, mano vyras ir aš stengiamės padėti jiems pamatyti ne tik skausmą, bet ir tai, kas gali atsitikti su asmeniu, kuris jį sukėlė. Sunku, net kaip suaugusysis, pamatyti ne tik savo patirtimi, bet ir leidžia teisingai vertinti kitus.

Raskite galingą himną ir paleiskite jį.
Mano vaikai klausosi “Gyvūno” “Tigro akies”, bet aš esu apsėstas Sheppardo “Geronimo”. Aš pirmą kartą girdėjau jo sūnų futbolo žaidime. Kai tik važiuoju, važiuoju, manau, kad galiu užpildyti bet kokią vietą, kurioje esi.

Pasitikek savimi.
Moterims buvo sunkiau nei vyrų būti nesąmoningomis. Tačiau griežtais sprendimais aš visada rėmiau savo žarną. Manau, kad moterims labai svarbu palaikyti ryšius su savo instinktais ir turėti pakankamai tikėjimo savimi laikytis jų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 74