Kas žinojo, kad Adelis yra Kate Winslet Titanikas Doppelgänger?

Sveiki, Kate Winslet? Ar tai tu? 

Ne, tiesiog Adele. Šiemet mes matėme, kad “Grammy” nugalėtojos formos nugalėtojas “Instagram” išplatino savo kampinę pusę, dalinasi nuotraukomis, kurios buvo apsirengusios kaip angelas, vedančios vestuves, ir kaip Dolly Parton 9 iki 5.

Per savaitgalį Adele šventė savo 30-ąjį gimtadienį su a Titanikas-temine vakarėlyje, kur ji suknelė su kostiumu kaip Winslet’s Rose DeWitt Bukater. Ir panašumas yra keistas. (Bet, kur buvo Džekas?)

Dirty 30! Aš nesu įsitikinęs, ką darysiu per ateinančius 30 metų, nes iki šiol buvau palaimintas už žodžių mano gyvenime. Dėkoju visiems už paskutinius 11 metų važiuojant kartu su manimi. Mano šeima ir draugai linksmino mano “Super Titaniko” filmo atvejį. Praeitą naktį buvo geriausia mano gyvenimo naktis. Štai keletas nuotraukų. Aš esu visiškai pakliuvom, nesu įsitikinęs, kad vėl jį išversiu į namus! Ps Childish Gambino kaip pragare jūs turite laiko pasiūlyti mums tiek didybės tiek daug platformų. Aš tave myliu x

Paskelbta “Adele” (@adele) įraše

Ji atnešė rožę iki T, dėvėdama vienkartinę juodą suknelę su išpuošta siuvine ir jos plaukus suvynioti į laisvą saldainę. Net vieta buvo negyvas skambesys Titanikas filmo rinkinys, kuriame yra tiksli kopija iš žymių medinių laiptų iš 1995 m. filmo, kuris yra pagrindinis #photoopp fonas. Keista, kad taip pat buvo ir gelbėjimosi liemenės, kurios buvo išdalinamos kaip vakarėlis. Svečiai dalyvavo Markas Ronsonas, Alanas Karras, Zane Lowe ir Aaronas Paulas.

Jei reikia atidžiau pažvelgti, mes turime tave.

Kate Winslet Adele
Adele / Instagram, XX a. Fox

“Instagram” Adele paaiškino akivaizdų insopą už išvaizdos. “Nešvarus 30! Aš nesu įsitikinęs, ką darysiu per ateinančius 30 metų, nes iki šiol buvau palaimintas už žodžių mano gyvenime “, – rašo ji. “Praeitą naktį buvo geriausia mano gyvenimo naktis. Štai keletas nuotraukų. Aš esu visiškai f-d, nesu tikras, kad aš vėl jį išvalysiu! ” 

SUSIJĘ: “Adele” švenčia #Beychella su juokingai linksma šokių partija

Deja, ne visi mėgo idėją atgaivinti ir švęsti! Vienos iš istorinių sunkiausių laivų avarijų. Per liūdną 1912 m. Tragediją mirė daugiau kaip 1500 žmonių, kurių pagrindu yra Jameso Camerono filmas.

“Twitter” vartotojai greitai kritikavo, tačiau, nes tai yra 2018 m., Tie kritikai skubiai pasakė, kad Adele didžiausi gerbėjai. 

Tačiau Adelei atrodo, kad šalis jau yra po tiltu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 9 =