Kas Bit Beyoncé? Tai yra pagrindiniai įtariamieji

Naujienų savaitėje dominavo itin aktualus klausimas: kas nuramina Beyoncé?!?

A GQ “Tiffany Haddish” teigė, kad neseniai paskelbtas profilis, paskelbtas internete pirmadienį, teigė, kad praėjusių metų gruodžio mėnesį įvykęs žvaigždutėmis įvykęs nenustatytas ir su narkotikais susijęs aktorė (taip, BIT) Queen Bey veidas.

@beyonce man pasakė, kad mano perukas slydėjo … �� Tačiau tikrai sakė, kad linksmintis, ir aš DID! #SHEREADY #thelastblackunicorn #beyonce

Tiffany Haddish (@tiffanyhaddish) bendrai paskelbta žinia

Šis renginys buvo sekantis Jay-Z koncertas Inglewoode. Haddish lieka mama apie tai, kas yra kaltininkas, cituodamas neatsiskaitymo sutartį, bet kiti imasi užduotį suprasti. 

“NDA yra tikri, todėl nekalbu apie nieką”, – sakė Haddishas. 

“Cut” ištyrė šį klausimą ir nustatė dalyvių sąrašą: Rihanna, James Franco, Prancūzijos Montana, Queen Latifah, G-Eazy, Diddy, Sara Foster, Jen Meyer ir Sana Lathan.. Vulture susiaurino įtariamųjų grupę Fosterui ir Lathanui, motyvuodamas tuo, kad kitos partijos aktorės (Rihanna ir Queen Latifah) buvo “Bey’s” draugai, todėl jie negalėjo įkandėti.

Chrissy Teigen pasakė apie tai ir savo paties teoriją:

Ji vėliau atskleidė tiesą ir tweeted, kad jos pradinė prielaida buvo klaidinga.

Tai toli gražu ne vienintelis gandas, kylančias šiuo klausimu. Slinkite žemyn apačioje, kad galėtumėte išsamiai pristatyti ir analizuoti kiekvieną galimą įvykį.

Sana Lathan

Be to, ankstesnis įtarimas, kad “Lathan” yra bitininkas, Vulture gavo anoniminį patarimą iš kai kurių, kurie teigia, kad girdėjau istoriją per Haddish komediją, įsteigtą Džeksonvilyje, Floridoje, praėjusį sausio mėnesį. “Savo susitikimo metu ji davė daugiau užuominų, kurios gali būti naudingos, kad suprastų šį dalyką, pavyzdžiui, aktorė, kuri bitų Beyoncé buvo aktorė, kuri nuo praėjusios vasaros Prancūzijos Montane”.

Nors šio komentaro teisingumas nėra žinomas, Lathanas iš tiesų buvo susijęs su Prancūzijos Montana.

Kreipdamiesi į bitegate, Lathan neigė tvirtinimus su coy (ir šiek tiek O.J. Simpson-esque) tweets:

Sara Foster

Šis kitas pagrindinis įtariamasis taip pat paneigė gandą, paskelbdamas el. Laišką jos reklamuotojui, kuriame ji paprašyta pateikti pastabų šiuo klausimu. “Gudri, kad kas nors galvoja, kad galiu tai pasiekti Beyoncé”, – ji juokavo.

Laisvalaikis, kad kas nors galvoja, kad galiu gauti tai arti Beyoncé.

Sara Foster (@sarafoster) pasidalinta žinia

Tarajis P. Hensonas

The Imperija Žvaigždės vardas buvo trumpai išmestas į žiedą, tačiau Haddish greitai atėjo į gynybą.

Karalienė latifah

Nors Vulture “Latifah” atstovas spaudai iš pradžių ištarė įtarimą, kai paprašyta pakomentuoti Huffington Post, “Nėra komentarų”. Ar nebūtų mažiau įtartinos tik pasakyti, kad ji to nepadarė? Du karalienės, viena šalis … kas žino?!

Lena Dunham

Užsakomosios paslaugos teikia pirmenybę Merginos kūrėjas ir žvaigždė kaip kaltininkas, ir “Twitter” vartotojai, atrodo, sutinka.

Nors tikrai nėra įrodymų, kad Dunham tai padarė (ar net buvo vakarėlyje), interneto slaptai atkreipė dėmesį į potencialiai įtartinus garsus, kuriuos ji parašė prieš pat “Haddish” išleidimą GQ profilis.

Nepaisant to, Dunham, atrodo, kreipėsi į gandai antradienį, kad būtų aišku jos vardą kartą ir visiems laikams. 

Jennifer Lawrence

Atrodo, kad J. Law šiuo metu buvo Niujorke, o jos publika jau nusimetė ją iš apvaliojo. Vis dėlto, aktorė yra laikoma visuomenės dalimi, remiantis savo “Dunham-esque” priespauda.

SUSIJĘS: Žiūrėti Chrissy Teigen Pabandykite išsiaiškinti Kas Bit Beyoncé

Amy Schumer

Nors dar nėra tiesioginių įrodymų, Traukinio avarija žvaigždė daro istorija, kad keista ir nejautrios gestai į veidą (didžiosios garsenybės) …

Gwyneth Paltrow

“Goop” deivė yra glaudžiai susijusi su “Carter” šeima, kuri būtų prasminga, nes Beyoncé pasakė Haddish, kad nagrinėjama aktorė “visada ne taip” – tai parodo, kad ji gerai žino biterį. Prieš Chrissy žinojo, kad bučinys buvo tapatinamas, ji išsklaidė Gwyneto gandą. Tačiau, kai ji padarė sužinojusi, ji pasakė, kad kaltininkas yra kažkas, apie ką ji “niekada * negalėjo atspėti”.

Sarah Michelle Gellar

Nors nėra pranešimų, patvirtinančių, kad Gellar buvo netoli šio įvykio, Buffy Vampire Slayer aktorė vis dar pateikė savo “prisipažinimą”.

Gerai, tai pripažįstu. Tai buvo man #TheBiter

Sara Michelle (@sarahmgellar) pasidalinta žinia

Atskleisk sau vieną kartą, Beyoncé Biter!